Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek vége a barátságnak...

Szerintetek vége a barátságnak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nehezen nyíló tipus vagyok és találtam egy korombeli (18/F)srácot aki nagyon sokban hasonlít rám. 2 év alatt legjobb barátok lettünk,osztálytársak. Most azonban leérettéségiztünk és ő nyáron dolgozott és talán 2x találkoztunk. Én itt maradtam egyetemen ő romániába ment de mindig hazamegyünk hétvégén. A hónapok alatt is alig találkozunk , igaz hétvégent sokat szoktunk beszélni de csak fb-n v telefonon. Úgy veszem észre h csak én keresem, és annyira már nem érdeklem mint rég, nem telefonálhatok neki megmondta romániába mert drága a tarifa. Most nagyon összevesztünk fejemhez vágta h nem értem meg h dolgozik hétvégente is és h mindig megsértődök,(elég dúrva hangnemben), én pedig azt próbáltam fejtegetni h a társaságát hiányolom, és nem érzem benne azt h érdekelném mint régen. Vélemény?
2012. nov. 29. 08:39
 1/2 A kérdező kommentje:
a veszekedésnél írtam mondtam neki h várom h keressen, rajta múlik h ez mikor lesz. Azóta láttam fb-n , nem írt... eltelt 5 nap a veszekedés óta
2012. nov. 29. 08:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,kedves kérdező, de nem gondolod hogy ez egy kicsit beteges ragaszkodás? Ahogy elolvastam amit írtál, fura dolgok keringnek a fejemben,ha nem írtad volna le hogy fiú vagy, simán lánynak hittelek volna.Személy szerint, nekem ha ilyen barátom lenne mint te, a leírtak alapján, ott tuti vége lenne a barátságnak,mert ez szerintem is és szerintem minden értelmes válaszadó számára is fura egy ragaszkodás.Ha ő nem akar keresni téged akkor meg van rá az oka, ebből következik az, hogy akkor te se keresd őt.Remélem nem bántottalak meg, minden jót.
2012. nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!