Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor vége a barátságnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor vége a barátságnak?

Figyelt kérdés
Nemrég lefeküdtem egy nagyon jó barátommal "véletlenül", amúgy tényleg csak így hozta az élet, régóta vagyunk jóba és soha nem jutott ilyen szinten eszembe, de most valahogy megtörtént...Utána megbeszéltük, hogy egyikünk se bánta meg és, hogy ez csak ennyi volt. Ő viszont azóta olyan furcsa lett mintha kerülne...miért?
2012. jún. 28. 09:31
 1/4 anonim válasza:

Nem tudom, de szerintem beszéld meg vele, hogy mi a baja!


Lehet azért mert nem akkar mégegy kalandodt, de lehet hogy még pont szeretne.


Nekem kellene egy ilyen sex barát, akivel ha kedvem tartja bármikor lefeküdhetek!

2012. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez már szexkapcsolat lesz ha még lesz...
2012. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is lefeküdtem anno az egyik legjobb fiú barátommal. Szexkapcsolat lett a vége, mert nem bírtunk ellenállni a másiknak. Aztán nekem lett barátom, nem akartam vele többet lefeküdni, de nem is akartam elveszíteni. Hát bírtuk ezt kb 2 hónapig és csúnyán összevesztünk. Ennek már fél éve és azóta nem is beszélünk. Tehát tanultam az esetből és soha többé baráttal! :)


19/l

2012. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az tuti nem, főleg ha emiatt elveszíteném őt magam mellől mint embert...
2012. jún. 28. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!