Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hozhatnám helyre a régen...

Hogy hozhatnám helyre a régen elrontott életem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,nemsokára el kell döntenem,hol tanuljak tovább,de reménytelen a helyzetem.Színművészetire szeretnék menni,de kevés az esély,hogy összejöjjön.Sajnos eddig állandóan csak tanultam,nem foglalkoztam azzal,ami valóban érdekelt,szerettem volna színészettel foglalkozni,de a tanulást mindig fontosabbnak tartottam.Fel fognak venni a Színművészeti Egyetemre,ha eddig nem foglalkoztam színészettel,nincs semmilyen előképzettségem?
2009. nov. 29. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Sok tehetséges színészt van hogy 6-7 alkalomaml vesznek csak fel....mégis tehetséges...és valószínű vagy volt si, vagy képezte magát
2009. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Load - 16 év.

vagy a másik válasz: igen... vagy nem.

jesszus-.-

2009. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hehe, először is nyugi. :)

Én ugyanígy jártam, "első az iskola" mondták a szüleim, jól ment a tanulás, mindig kitűnő voltam meg hajtottam - aztán mikor jelentkeztem a színművészetire, csak akkor esett le, hogy oda nem is számítanak a jegyek, és jobban jártam volna, ha azzal foglalkozom, ami igazán érdekel.


Azóta felvettek.


Igaz, 21 éves koromra vettek fel, mivel ennyi idő kellett ahhoz, hogy rájöjjek, csakis arra érdemes energiát szentelnem, ami érdekel, és amitől eredményt várok.


A lényeg - amit ezzel mondani akartam, hogy ne aggódj, sosem késő elkezdeni semmit. És ne add fel, ha nem vesznek fel elsőre!

2010. szept. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!