Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
A barátaimnak mind sok-sok barátjuk van. Én nem ismerek ennyi embert és el sem tudom képzelni honnan szerezzek barátokat? Szeretnék új embereket megismerni nade hogyan? Az utcán csak nem megyek már oda minden korombelihez, hogy: szia xy vagyok nem leszel a barátom? xd egyszerűen tippem sincs segítsetek légyszi!!
2012. dec. 1. 00:12
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és fiú barátom meg aztán pláne nincs és ez is eléggé zavar. Ha van lehetőségem nagyon könnyen barátkozok, de sajnos ezek a lehetőségek nagyon ritkák. :/
2012. dec. 1. 00:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Új hobbik, vagy akár itt a neten.

Merre laksz, hány éves vagy?

2012. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen én is gondoltam arra h valami új hobbit szerzek de már sportolok heti 3szor és járok külön nyelvre hittanra és kézműves csoportba is de a sportfoglalkozásokon nem éppen korombeliek vannak, ill. nem akarnak felém nyitni. a szakkörök pedig a sulimba vannak ahol am is ismerek mindenkit de jóba nem lettem velük túlzottan. gondoltam új sportra de labdaérzékem nincs a többi sport meg meglehetősen drága. :/

egyébként 14/l szeged

2012. dec. 1. 11:55
 4/4 A kérdező kommentje:
neten meg nem akarok barátkozni mert már próbáltam és nem csak barátkozni akartak... xd
2012. dec. 1. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!