Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan szerezzek barátokat?

Ppetra99 kérdése:

Honnan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Már többször is összevesztem a "legjobb" barátnőmmel.(mindig bunkóskodott és kiközösített a másik barátnőnkkel...)

A legutolsó összeveszésünk már annyira durva volt,hogy nem szeretnék többet barátkozni vele.. de ő sem velem szerintem...

A lényeg,hogy mostanában is rólam hazudozik másoknak,és így ellenem uszított 5 lányt is...

Az a rossz,hogy a suliba nem olyanok járnak mint én...Pl.: Könnyen barátkozó,becsületes,hiteles stb..., hanem nem hozzám illőek.. :(

Szerintetek honnan szerezhetnék barátokat?



2012. szept. 25. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
anno 5.ben v 6.ban ugyan ezt csinálta velem is a legjobbnak hitt barátnőm majd kiközösitett hazudozott kibeszélt a hátam mögött :SS de utána sikerült két barátnőt is szereznem az egyikkel még mindig tartom a kapcsolatot a volt osztályomból 16L.
2012. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia. én is barátokban szűkölködöm,ha lenen kedved ismerkedni írj privit:)
2012. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
mennyi idősek vagytok? én is barátokat keresek :(
2012. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2. vagyok. :) 19. :)
2012. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Már ez miatt kihagytam egy kirándulást is...

De az nem értem,hogy ha kell nekik valami,vagy valami hülyeségbe akarnak belerángatni akkor pedig nyalnak rendesen!! :( :)

Am 14 éves vagyok. :)

2012. okt. 15. 15:15
 6/7 anonim válasza:
hol laksz?
2012. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Milka Kamila válasza:

Nekem vannak barátaim...csak nem olyanok akiknek mondemt elmondhatok...és úgy gondolom ez nem is barátság már szinte...

Fáj h nincsen senki aki tanácsot ad, támogat az álmaimban...

2015. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!