Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El kéne mennem bőrgyógyászhoz...

El kéne mennem bőrgyógyászhoz a fülemmel?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég volt benne fülbevaló, de ez előtt ezüstöt és bizsut is hordtam, és egyikkel sem volt baja. Most, rengeteg idő elteltével beleraktam egy bizsut, ami teljesen undorítóvá tette pár nap alatt!

Már eléggé beforrt a lyuk, gondolom még ez is baj volt. Most (csak az egyik fülem!)van rajta egy bazi nagy lyuk, akkora kb. mint egy kicsi fültágító helye!!! Tiszta piros az egész, és be van dagadva. Ráadásul még a fülbevaló szára befogta szürkére ott belül. Bekentem valami krémmel, ami mindenhol beszívta, kivéve belül! Mi ez ha nem undorító? :S Hányingerem van, ha megnézem a tükörből. Holnap lesz a 2. napja, hogy ilyen. Ja, és ráadásul a fájdalom (ha hozzá se érek, akkor is nagyon-nagyon fáj!) "átment" az állkapcsomba is és a fejembe is!

Érdemes lenne elmenni vele bőrgyógyászhoz?



2012. dec. 5. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elmennék. Pláne ha terjed a fájdalom.
2012. dec. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!