Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tud soha senki...

Miért nem tud soha senki segíteni nekem? Miért van az hogy bármilyen kérdést felteszek, max csak 2 válasz érkezik rá ami nem túl hasznos?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Erre a válaszra miért nem írnak sokan? Erről szól az oldal,egymásnak segíteni, tanácsot adni, hiszen ezért kérdezünk.Tudnál nekem segíteni? TE,igen te, most aki olvassa ezt a kérdést.Ha igen akkor a linket megtalálod.Nagyon szépen köszönöm.Gondoltam ezotéria témakörben többen vagytok,semmint egy egyéb témakörben.


2012. dec. 6. 11:13
 1/6 A kérdező kommentje:
"Erre a kérdésre miért nem írnak sokan?" kijavítottam.
2012. dec. 6. 11:14
 2/6 Mazsola88 válasza:
gondolom olyan a kérdésed amire senki nem tudja a választ vagy maga a kérdésben van benne a válasz vagy értelmetlen a kérdés, például ez a kérdés is hülyeség, már ne is haragudj de azért válaszolok :) ha mondjuk a velencei árvízről kérdeznéd meg hogy, hogy lehet a városban nagyobb a víz mint a tengerszint akkor az érdekes kérdés lenne. (ez nem az)
2012. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. dec. 6. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Ha ének, zene, zenekar = szórakoztató-ipar felé veszed az irányt, ahhoz bizony elég sok pénz kell. Egyrészt saját megélhetésed évekig, míg befutsz, és a pénz visszafelé kezd hozzád áramlani, másrészt a menedzsered, az egyéb segítők, ének-zene tanárok stb. megfizetéséhez.


Ha nincs vastag bankszámlád, akkor ez mellett kénytelen vagy valami havi fixes állást keresni-találni magadnak arra az időre, amíg befutott leszel, és legalább saját megélhetésedet fedezni tudod.


2. Ha a fegyveres testületek felé (rendőrség-katonaság) veszed az irányt, szerintem ott még a rendszerváltás legalábbis bizonyos értelemben nem történt meg. Aki a testület tagja, azzal szemben vannak bizonyos elvárások az életvitel tekintetében, még nem nagyon fér meg egymás mellett, hogy napközben szabálysértőt büntető rendőr vagy, este, éjszaka pedig színpadon szerepelsz esetleg pont egy olyan szórakozóhelyen, ahol (tudtodon kívül) megy a narkó és egyéb törvénybe ütköző dolog.

Másrészt, a rendőr-katona, az nem szakmát, hanem hivatást választott, vagyis akár éjfélkor is ugrasztják, riasztják, ilyen tekintetben nincs kötelező munkaidő. Tehát bármikor elérhetőnek és bevethetőnek kell lenned, hogy ott előrébb lépkedhess a ranglétrán.


Döntened, hogy merre tovább, neked kell!

Mérlegeld ezeket a dolgokat, és még ki tudja milyen egyéb szempontokat kell figyelembe venned, de itt mi a tutit nem fogjuk tudni megmondani neked!

2012. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kérdésedet.

23 évesen tudhatnád hogy az X. factor és hasonlóak csak ámítás. Rengeteg ember megy oda. Kiválasztanak párat akikről a zsűritagok sem akarják sokszor észrevenni hogy borzalmasan énekelnek (lásd Zámbó gyerek) Majd a végén kiemelnek 3 embert akiket egy nyári alkalommal lehet reklámozni, pénzt csinálni belőlük. HA szerencsések akkor akár hivatásuk is lehet a zene. De a legtöbb visszamegy a süllyesztőbe.

Szóval az ilyen tehetségkutatóktól várni a lehetőséget régen rossz.

A rendőrségről annyit, hogy mégis mit vársz? Milyen tanácsot?? Te magad is lefikázod a rendőri hivatást. Tudod nem csak utcai rendőrségben kell gondolkodni.

Lehet menni nyomozónak vagy helyszínelőnek. Meg még egy csomó helyre ami a rendőrségen belül van.

Ha rappelni akarsz akkor csinálj egy csomó demo-t és menj kiadókról kiadókra. HA tényleg tehetséges vagy, akkor fel is fognak figyelni rád. De jó ha tudod hogy Magyarországon minden 5 -dik ember tehetségesnek tartja magát. Én a helyedben elmennék rendőrnek ha az lenne az álmom. ott fejleszteném magam, hogy tovább léphessek az utcai járőrőzésnél. Munka mellett is lehet hobbiszinten zenélgetni és demokat készíteni.

A világhírű énekesek, színészek is munka mellett küzdöttek hogy az álmuk valóra váljon. (PL: Rod Steward sírásó volt, vagy Tom Jones bányász volt)

Ha úgy érzed hogy nem fog menni a kettő, akkor válassz hétköznapi munkát. Akkor a rap legyen hobbi. Abból nem fogsz tudni megélni ha nem találsz befektetőket.

üdv

2012. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,de ha akarjátok elküldöm privátban a vieómat ahol fellépek, lehet még ismertek is,de bevállalom.Tudom egyébként,hogy minden 5. ember tehetségesnek vallja magát,higgyétek el,én meg tudom különböztetni a tehetséges embert a tehetségtelentől.Nem én vallom magamról h tehetséges vagyok,hanem az emberek.Mivel látom hogy két normális ember komizott nekem, ezért elküldeném nektek a videómat privibe ha akarjátok.Írjatok és ha akarjátok,elküldöm.
2012. dec. 6. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!