Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, ha felteszek...

Miért van az, ha felteszek egy lényeges, fontos kérdést, senki nem válaszol?

Figyelt kérdés
De ha kérdezenk egy baromságot pl:hány naponta kell tampont cserélnem. Akkor arra 5 oldal választ írnak! ! NEM ÉRTEM..
2009. jan. 9. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
mi volt az?
2009. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért nem válaszolnak, mert nem tudnak? Sok kérdés van, amire nem, vagy sokára érkezik válasz, esetleg nem látta még olyan, aki ért hozzá..
2009. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
nem csak nálad, nálam is ez van, nagyon sok fontos vagy érdekes kérdésem 0 válaszon áll.
2009. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen. Nem tudják a választ, aztán mire idekeveredik egy hozzáértő, lecsúszik még a kérdés témakörének az első oldaláról is (amin ritkán lapoznak túl).
2009. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Ez itt a GYAKORI kérdések! Nem a RITKA, EGYEDI kérdések!

Ezért, ha ilyen kérdést teszel fel, akkor legyél türelmes... és időnént írjál hozzá valamit - pl. 'még mindig nincs válasz, pedig már 3 napja feltettem' - meg hasonlót.

2009. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem nem nem tudják,hanem nem akarnak válaszolni az esetleges lepontozók miatt..nem tudom különben mér nem lehet tisztelni a másik véleményét :S
2009. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre majdnem 1 hete várom a választ:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__12..


A legszűkebb kategóriaszűkítésen belül már a 2. oldalon van, főkategóriájában pedig a 18. oldalra csúszott le, válaszok száma 0. Ha ért is hozzá valaki, ennyire nem lapozza végig a kérdéseket (sajnos), pedig fontos lenne, ha írok is hozzá, hogy még várom a választ, akkor se tudja senki, hiszen az oldal nem pörgeti a legfrissebben megválaszoltakat a főoldalon, így senki nem látja, csak ha visszalapoz.

2009. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!