Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy energia...

Mit jelent az hogy energia vámpír? Az mi? Xd

Figyelt kérdés
csak azért kérdem mert valahol halotam hogy valamijen energia vámpírokrol beszéltek és az nemtom hogy milyen xd tudom hogy nem léteznek vámpírok csak ezen egésznap gondolkodtam szoval aki tudja hogy az mi az irja már meg köszi puszi ♡
2012. dec. 7. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Azokra az emberekre használják ezt a kifejezést, akik lecsapolják mások energiáját, tehát fárasztóak. A velük való beszélgetés, vagy munka után energiahiányos állapot lép fel a másik személynél. :) Nagyjából ezt jelenti.
2012. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt egy hosszabb definiálás.

[link]

2012. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. dec. 7. 19:47
 4/5 anonim válasza:

Az "energia vámpír" a napi használatban nem valamiféle misztikus lényt jelent. Olyan emberre szokták mondani, aki viselkedésével "leszívja" az energiáidat, tehát folyton figyelmet igényel, mindent jobban tud, és általában depressziós, vagy a világot okolja minden problémájáért. Így aztán a társaságában egy idő után neked is rossz kedved lesz, lefáradsz, stb.


Nyilván mindenkinek vannak az életében nehéz időszakok, ez nem róluk szól, és nem is azokról, akik valami nagy tragédia miatt lettek depressziósak, nekik természetesen segítség kell. Ez azokra vonatkozik, akiknél a depresszív világfájdalom már állandósult, pedig mondjuk nem lenne rá különösebb okuk. Ha jó kedved van, elrontják, ha jó idő van, az a baj, ha esik az a baj, sosem jó semmi, stb. Ők az "energiavámpírok".

2012. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem van egy ilyen kolléganőm

még a pozitív témákat is úgy adja elő, hogy lefáradsz, mert mindenkinél okosabb, úgy jó, ahogy ő csinálja, pfff

péntekre már agyon tudnám csapni néha

2012. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!