Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Energia vámpír" lettem? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Energia vámpír" lettem? :O

Figyelt kérdés
nem tudom mi történt velem mostanság, de egyszerűen olyan unalmas lettem mások szemébe! pár hete bárkivel vagyok mindig elkezd ásítozni vagy bejelenti hogy unatkozik... pedig előtte egészen hangulatembernek számítottam! imádok nevetni és nevettetni! rengetegszer van hogy a barátaimmal /haverjaimmal a földön fetrengünk a nevetéstől... most meg én nem is értem! egyántalán nem eröltetem a dolgok! érzem hogy nem vagyok annyra formába de nem stresszelek ezen! el vagyok lazulva csak unalmas vagyok! mindenhonnan azt hallom vissza hogy én hogy be vagyok punnyadva mostanság és hogy mennyire UNALMAS vagyok -.-" :( (igaz dolgoztam,de ennek ellenére kimentem a barátaimhoz és 80% ba nem éreztem magam fáradtnak) volt hogy találkoztam egy csaj ismerősömmel és úgy éreztem mintha tök elpirulnék és olyan érzésem volt (úgymond testi tünetek) mint mikor zavarba van az ember! ) de lelkileg egyántalán nem érzetem magam zavarba ! mintha a testem meg a lelkem egyánatlán nem lenne összhangba! van hogy mesélek valamit és egyswzerűen csak otthagynak a mondat közepén! hatalmas csorba esett az amúgy pozítív kisugárzásomon! régen sokan mondták hogy tök jókedvűk lesz ha velem vannak most meg pont az ellenkezője van! leszívom az enegriájukat ! a barátom akibe állítólag szerelmes vagyok unatkozik mellettem! 2 napja nem találkoztam vele mert most szerintem jobb ha nem találkozunk... és érdekes de egyántalán nem hiányzik :( végtelenül érzéketlennek érzem magam! úgy érzem nincsenek bennem most öszinte érzések se barátok se szerelem iránt ! tök érzelemmmentes vagyok és unalmas! :( de hál isten 2 hét múlva utazok külföldre 2 hétre! új emberek új helyszí remélem majd ott sikerül összeszednem magam! :D de addig is hogy húzzam ki? mi lehet velem? vélemények ?
2012. júl. 26. 22:53
 1/6 A kérdező kommentje:
19/L
2012. júl. 26. 22:57
 2/6 anonim ***** válasza:

"a barátom akibe állítólag szerelmes vagyok unatkozik mellettem! 2 napja nem találkoztam vele mert most szerintem jobb ha nem találkozunk... és érdekes de egyántalán nem hiányzik :( végtelenül érzéketlennek érzem magam! úgy érzem nincsenek bennem most öszinte érzések se barátok se szerelem iránt ! tök érzelemmmentes vagyok és unalmas! :("


A nagy fenét vagy belé szerelmes, ne áltasd magad. -.-" Ne húzd az agyát, inkább hagyd el...

2012. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dehogy hagyom el! tudom hogy őszintén és tényleg szerelmes vagyok belé! csak most valami van velem aminek nem kéne! sajnos nem tudom az okát hogy miért alakult ez ki most! tudom hogy minden jó lesz kis idő múlva ... csak most kicsit elvesztettem önmagam... de ha más nem 2 hét múlva kezdetét veszi az "újratervezés" és abba bízok hogy ez után a kis környezetváltozás után újból Én térek majd haza! nyílván te is érezted már úgy hogy nem találod önmagad! nem fogok ezért szakítani vele! először amúgy is megbeszélném vele ezt... de egyenlőre még várok egy kicsit csal pont ez a legnagyobb bajom hogy amíg nem múlik el szinte senki nem élvezi a velem töltött időt
2012. júl. 26. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké, lehet kicsit erős volt amit írtam, de legalább őszinte... Én ebből azt vettem le, hogy nem is igazán szereted, csak is-is. De ezt Te érzed, egy kívülálló nem tud ebben segíteni, nemhogy itt GYK-n. De mielőbbi "felépülést"! :)
2012. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
...hát köszönöm :)
2012. júl. 26. 23:42
 6/6 anonim válasza:

lehetséges hogy energia vámpír lettél én 14 éves vámpír vagyok! és igen furcsa amit leírtál de ne aggódj később majd tudod irányítani az erődet ez csak a kezdet szerintem!

és ne félj az érzelmeid miatt majd visszajön az igazi szeretet! ez csak egy ilyen érzelmi hullám amin minden vámpírnak át kell esnie!vagy ha nem vagy energia vámpír akkor meg az embereknél is ez megesik!pár hétig tart csak ez!nálam 4 hétig volt ez!szóval kitartás!

2012. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!