Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha újra ott...

Mit szólnátok ha újra ott lehetnétek?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha újra és örökre a 90-es években maradhatnátok? facebook meg állandó telefonbaxogatás nélkül, tükörben kacsap.csa csücsürités nélkül stb. meg ilyen divat k.csögök és kis k.rvák nélkül?


A 90-es évek nagy zenéivel?


2012. dec. 8. 13:55
 1/1 anonim válasza:

Sokra nem mennénk vele annak a kornak is megvolt a maga Facebookja meg kacsacsücsörítése csak más volt a neve... minden kornak és generációnak megvan a maga szörnyűsége amit a benne élő fiatalok nem látnak rossznak csak természetesnek. Nem tudom hány éves vagy de a te korodban is biztos volt amit az idősebb korosztály nem vett jó néven és haszontalannak tartott.

PL:

Nagymamám azt mondta anyumnak hogy mindek olvasol csak fölösleges időtöltés mért nem vagy inkább a családoddal többet vagy mért nem főzöl vagy a gyerekeiddel játszol stb. Aztán mikor idősebb lett anyum és megszülettem azzal traktált hogy mért nézem egész nap a tv-t semmire nem jó mért nem olvasok inkább, és mikor megszületett a gyerekem én meg azzal piszkálom hogy minek ül a net előtt semmire nem jó mért nem nézünk tv-t együtt :) szóval minden korosztálynak megvan a "maga facebook-ja" Eggyik kor sem jobb mint a másik. Gondolom Te a 90-es években voltál gyerek és azért hiszed azt hogy az jobb mint a mostani:)Szerintem nem jobb csak MÁS de mondjuk én is kíváncsi leszek hogy a mostani 10-17 évesek hol lesznek 10 év múlva mit fognak csinálni és az Ő gyerekeik milyen baromsággal fogják múlatni az időt::::)

2012. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!