Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Soul Eater-nek lesz 52....

A Soul Eater-nek lesz 52. része is? Mert nekem nagyon furcsa volt ez a befejezés.

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz , Soul Eater 2009 márciusában végetért .
2012. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Az anime csak a 38. részig követi a mangát, aztán már csak filler minden, meg is látszik rajta. A mangát itt tudod angolul olvasni, 38. fejezttől érdemes:

[link]

2012. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisame2000 ***** válasza:
sajnos nincs nagyon sok elvarratlan száll maradt,pl:mi történt medusával,nem jöjj rá magadtól hülyegyerek
2013. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hitsugaya Lau válasza:
Igen, sajna végetért T_T De jól mondta a kettővel előttem válaszoló, 38. részig követi a mangát, én azt ajánlom, hogy azt olvasd el, magyarra meg nem nagyon fordítgatják, PEDIG 2013 VAN, de remélem az is összejön :) Szóval ha tudsz angolul, és van kedved, szerintem olvasd el a mangát! ;)
2013. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mangája amúgy végetér jövőhónapban, szóval nem lehetetlen hogy a közeljövőben kap egy hasonló remake-t mint az FMA.
2013. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A harmadiknak üzenem asszem kisame2000 az.

Csak mellesleg Medusát elég jól lezárták hisz Maka erősen kinyírta. Csak Rachelt felejtették megemlíteni h mi lett vele

2014. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az utolsó válaszolónak üzenném, hogy az utolsó rész végén mutatják, ahogy hazaviszik Rachelt.
2015. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

pl. ami szerintem még benne lehetett volna:

-miért nincs halálisten mesternek lelke

-maka anyja személyesen

-maka fegyver énje

-mifune mint tanár

-a halálkaszák maradnak, vagy elmennek


de mondjuk black star fölülműlta az isteneket és ha makanak sikerült volna halákaszát csinálnia soulból akkor már nem az ő fegyvere lenne...

mindenesetre azért jó lenne valami folytatás

2016. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azért nincs leleke mert van. Csak Maka nem látta mert akkora mint a város. Mutatják is.


A többithez meg olvasd el a mangát

2017. febr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!