Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok! 10 évesen...

16 éves vagyok! 10 évesen megujaltak! Szüleim nem tudnak róla. Most dolgozom fel a dolgokat. Elmondjam szüleimnek mi történt a multba?

Figyelt kérdés
A bátyám és a szomszéd srác kihivott pecázni.Bátyám lefogott és a másik megujalt.A két fiuhoz lenne néhány kérdésem.Érdemes-e felhozni ezt a dolgot és tisztázni?
2008. máj. 27. 18:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Anyukámmal eddig semmit nem tudtam megbeszélni a bátyám a mindene a kis szentlélek.Bátyámon néha észre vehető hogy megbánta mert ha bajba kerülök ő megvédd.A másik fiu épp hogy köszön.4 és fél hónapja van barátom neki már elmondtam mi történt és tudja hogy ki tette.Legszivesebben kinyirná őket.Köszönöm az eddigi válaszokat,és továbbra is várom atöbbi hozzászólást!
2008. máj. 28. 07:54
 12/19 A kérdező kommentje:
Én is ugy tudom hogy ez büncselekmény.Anyukámmal eddig nem sok mindent tudtam megbeszélni.Bátyám a kis kedvence ő a szentlélek a szemébe.Barátom van és neki elmondtam a dolgokat és hogy ki tette,a két fiut legszivesebben kinyirná.Rám próbál figyelni és örült hogy elmondtam neki.Bátyámon látszik néha hogy megbánta a dolgokat a másik srác épp hogy köszön.Köszönöm az eddigi hozzászólásokat és várom a többit.
2008. máj. 28. 08:02
 13/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat!Azt hittem az első hozzászólásomat nem küldte el a másikat egy kicsit át irtam.
2008. máj. 28. 08:05
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem nyolc évesen megerőszakolt a szomszéd fiú, a lelkem mélyén azóta is fáj, anyám is tud róla, de csak annyit mondott: te bajod, miért nem gondolkodtál előre, hogy talán nem véletlenül hívott be az erdőbe a fiú... De hát nyolc évesen, mikor az ember azt sem tudja, mi fán terem a szex (mi legalábbis anno még nem tudtuk), és a fiú azt mondja, valami érdekeset akar mutatni, ki gyanakodna?


Azóta nagyrészt feldolgoztam a dolgot, hiszen azzal, hogy rágódom rajta, csak magamnak teszek rosszat, nem tudom meg nem történtté tenni a dolgokat. Sokan azt mondják, hogy csoda, hoy a szexuális életemmel nincsen semmi gond, mert komoly lelki sérüléseket lehet egy ilyennel szerezni. Úgy látszik, nekem ilyen rezisztens a lelki alkatom. :P

2008. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokan fáziskésésben vannak itt. Most már kár felbolygatni szerintem, ha akkor nem zavart (annyira hogy elmondd).

Ha bűncselekmény is volt, elévült már (5 év úgytudom az elévülés) meg a bratyó is gyerek volt még gondolom. Úgy kell felfogni, hogy papás-mamást, vagy orvosossat játszottatok, csak kicsit túlspirázták a hülyegyerekek.

Amúgy sokkal roszabb is történhetett volna, gondolj bele.

Annyi ilyesmit hallani mostanában.

2008. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érdemes felbolygatni a hat évvel ezelőtti eseményeket, ha viszonylag nyugodt a családi élet. Ha a bátyád úgy néz ki, megbánta és a párod megérti, akkor szerintem különösebben nincs értelme balhét csinálni belőle. Azt írtad, hogy a bátyád a kedvenc a családban. Így még akár rosszul is elsülhet a dolog.

Alapból 5 év az elévülés, de vannak olyan esetek, amikor 10. Bűncselekménynek számít. De egy feljelentéssel sem lehetne elérni semmit, mert mindkét fiú kiskorú volt. (14-től fiatalkorú) Így nem büntethető. Az számít hogy a bűncselekmény elkövetésének időpontjában milyen idős az elövető. És akkor ők még csak 13 évesek voltak.

2008. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Fű, én biztos nem tudnék eggyütt élni egy ilyen gusztustalan, perverz, szemét, köcsög emberrel.Biztos belellítotam volna a kést...Neharagudj de ez gusztustalan...
2008. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mármint amit tettek veled...talán beszél a "bátyuskáddal", de ne bocsájtsd meg neki soha...mostmár hiába játsza a hőst...
2008. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Isten ments hogy védjem a bátyádat és a szomszéd srácot! Nagyon megérdemelnék hogy a szüleik jóóóóóól elpi..ázzák őket. De ne felejtsük el, hogy Te 10 voltál, ők 13. Bátyád könnyen lehet hogy valóban megbánta és van benne szégyenérzet, a szomszéd gyerekben (ahogy írod) szerintem nem sok. Otthon kiborítani a bilit a szülők előtt nem tudom van-e még értelme, és ha én lennék a helyedben valószínűleg nem mondtam volna el az újdonsült barátomnak sem. Te bűnös nem voltál, hanem áldozat, Neki pedig amiről nem tud, az nem fáj. Lehet, így ezek után máshogy néz majd Rád is, esetleg vádol, miért nem kiabáltál, védekeztél, haraptál, karmoltál stb, hogy azt mint bizonyítékot lehetett volna a szülőknek AZONNAL bemutatni. Nos minden elmúlt és nem nagyon tudok jó tanácsot adni. Hallgass arra amit a belső éned súg. Ha azt teszed, akkor nem tudsz mást hibáztatni.

Amúgy pedig sajnálom a történteket.

2018. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!