Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elegem van az iskolából! Mit...

Elegem van az iskolából! Mit csináljak? Piszkál néhány gyerek mert más feladatokat kapott. Azért kapott mást mert 3 mütéttem volt. és van olyan aki mindig lelöki a táskámat vagy van olyan aki azt mondja hogy köcsög. Miért?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok fiú vagyok

2012. nov. 13. 20:52
 1/7 Jófej:D ***** válasza:
Ne törődj azokkal akik leköcsögöznek vagy estleg mást mondanak. Szólj a szüleidnek.
2012. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne törődj velük. ilyen emberek mindig voltak/vannak/lesznek.

idővel talán rájönnek, hogy ez nem jó.

egyszerűen ne foglalkozz velük. tudom nem könnyű, de vagy megunják vagy ha te sokalsz be,akkor lépj fel ellenük valamilyen formában. próbálj azok közelében maradni akikkel jól kijössz. úgy könnyebb.

2012. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi! :) még jöhetnek válaszok! :)
2012. nov. 13. 21:38
 4/7 A kérdező kommentje:
de tényleg jöhetnek válaszok ! :D de nem múszáj :)
2012. nov. 15. 19:07
 5/7 anonim válasza:

ne foglalkozz velük! ha pedig fizikailag bántanak(megvernek) azt semmiképpen ne hagyd! szólj otthon vagy a tanárodnak!

látom 13 éves vagy. akkor már nemsokára kijárod az általános sulit és középsuliba mész. akkor már új osztálytársaid lesznek gondolom :)

2012. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ok köszi :) már nem kell jönni válasznak :)
2012. nov. 20. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy verd meg őket
2013. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!