Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok véleménye érdekelne!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleménye érdekelne! Miért nem keres?

Figyelt kérdés
Voltam egy szórakozó helyen a napokba és hát észrevettem, hogy néz egy lány. Amikor csak arra néztem szinte összeakadt a tekintetünk. Végül rávettem magam, hogy odamenjek hozzá és barátságosnak tünt, visszakérdezgetett stb. Sajnos csak 10-15 percet tudtunk beszélni utánna mentek haza a barátnöjjeivel. Számát elkérdtem és szinte szó nélkül megadta. Montam neki h szipatikus Másnap írtam neki smst, csak ilyen hogy vagy milyen volt a napod stb...hogy ne legyek nagyon nyomulós. Ez tegnap 6 felé volt és azóta se írt vissza. Most akkor nem akar semmit vagy kéreti magát, várakoztat? Lányok ti hogy szoktátok ezt? 23 f
2011. okt. 7. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak nincs pénz a telefonján. türelem lányt terem! :P
2011. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs pénz a telóján.Hívd fel vagy küld el neki az msned.
2011. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lehet hogy nincs kredje a telón... vagy nem tudja kivagy! Hány éves a lány? Nem tán 14-15...?
2011. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
22 éves. Én ugy vettem észre érdeklödött felölem és furcsállom is h nem irt eddig...igaz csak 10-15 percet beszéltünk
2011. okt. 7. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg,nincs pénz a telóján. Meg aztán, elég lett volna annyi, hogy örülök, h beszélgethetünk, remélem összefutunk máskor is.Egyetértek az előttem szólókkal,hogy azt se tudja, hogy ki vagy.
2011. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mondtam neki a nevem mikor odamentem hozzá és alá is irtam az smst szoval szerintem tudja ki vagyok
2011. okt. 7. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég bunyecság így sms-t küldeni. Ezzel oylan, mintha azt üzennéd, hogy meg akarod spórolni a telefonszámlát...
2011. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!