Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért komolyan feljelenthet?

Ezért komolyan feljelenthet?

Figyelt kérdés
Vettem egy nadrágot. Megkaptam... a vádlimig húztam és már akkor nem volt jó, ezért feltettem egy aukciós oldalra. Nem vizslattam, teljesen korrektnek tűnt. Megvették. Ma fenyegetőzött a nő, hogy feljelent, mert átvertem. Talált rajta valami varrást vagy mit.... Követelte a pénzét, de sajnos nincs már egy vasam sem, így az ünnepek előtt. Szóval, ha besétál ezzel a rendőrségre, hogy ő talált valami lyukat meg varrás akármit meg kitudja mit, kiröhögik vagy tényleg eljárás indulhat? Lehet buta kérdés, de nem tetszik a fenyegetőzése....

2012. dec. 13. 17:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Összesen 2500ft-ért vette tőlem ajánlott postával, és állítólag a postás szeme láttára bontotta fel a csomagot ezért van neki "szemtanúja". :D Ha ezek számítanak.
2012. dec. 13. 17:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni,hogy egyáltalán elmegy a rendőrségre ezzel.És azt sem,hogy a rendőrség ezzel tényleg foglalkozna.

Csak fenyegetőzik.

2012. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ezzel elmegy a rendőrségre akkor kiröhögik! Ezért nem tud feljelenteni. Te nem verted át, nadrágot kínáltál és azt is kapott!
2012. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondoltam. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. dec. 13. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznak ilyennekkel a rendőrök holmi 2500ft....kinevetik és mondják hogy viszlát!!egyébként ahogy az előző irta hogy nadrágot kért és azt kapott ráadásul simán mondhatod hogy te elküldted neki amit akart megállapodás szerknt!! Ezen ne parázz!!!szép napot!
2012. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) én is ezt mondtam a vevőnek , hogy a terméket megkapta és nem tudja bizonyítani , hogy nem ő tette tönkre !
2012. dec. 13. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!