Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bejutni a pécsi...

Hogyan tudnék bejutni a pécsi 25 emeletes toronyházba? Milyen különleges engedélyekkel kell rendelkeznem vagy mennyibe kerülne ez nekem?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom azt mondta hogy ott szilveszterezett a " 25 emeletes " tetején és majd beledöglött mire a pezsgőket felvitte a 25. emeletre . 100% hogy kamuzott mondtam magamban mert a kedvenc épületem már 1989 karácsonya óta el van zárva a külvilágtól . És idáig csak a fotók alapján ( amiket sorra töltöttem le az internetről innen - onnan ) tudtam elképzelni az épület belsőjét . Legutoljára 2004 nyarán láttam a " kicsikémet " amikor faterom bemutatott neki azóta ismerem . Megismertem a múltját , egy rakás adatot szedtem össze a magasházról , írtam róla egy gyüjteményt . És nagy vágyam hogy egyszer bejussak a toronyházba , ami szerintem úgy se fog megtörténni mivel ELVILEG !!! jövőre egy futurisztikus felhőkarcolóvá fogják átépíteni Pécs 2010 Kultúrális Városa keretében .
2009. aug. 21. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fúú bocsi, de már most mondom, hogy nem sok értelmeset tudok írni a kérédésedre :S

hát a magasház nekem is nagyon bejön és kíváncsi vagyok milyen lehet belülről esetleg, fentről vagy, hogy milyen lehetett régebben ott lakni. én sajna eddig csak lentről láttam, meg mikor arra járok.

de oda maximum "belógni" lehet, legalábbis nekem ez a legjobb ötletem. gondolom nem sokan őrzik a házat....

szurkolok, hogy egyszer sikerüljön bejutnod oda! :)

2009. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szia-hello! Van oldalt egy bejérat....be lehet lopodzni. Engem érdekelne a gyűjteményed.... iwiwen a klbuban is bennt vagyok: Gulyás R. Olympia... szép napot
2010. febr. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mi 2 napja voltunk fennt, a kerítést ledöntötte a vihar, és az épületet egyáltalán nem őrzik le sincs zárva, szimplán be tudsz sétálni, ahol az őrhelység volt kialakítva nyitva is a lépcsőház ajtaja, és egész a tető antennákig fel lehet menni. De jobb ha nem sokan tudnak róla:). Nemtudom meddig lesz őrizetlen, legálisan viszont foggalmam sincs kit vagy mit kéne keresni.
2010. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hello! Engem is érdekelne hogyan lehetne ingyen és bérmentve bejutni oda!!! megpróbálkoztam egyedül bemászni de túl parás volt... Ott kéne éjszaka részegen partizni.. :P én benne lennék :P
2010. máj. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egyedül nem mernék oda felmenni, mert BÁRMI lehet odabent, de ha gondolod, szívesen megpróbálok veled feljutni! :-)
2011. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
De mért zárták el a külvilágtól?Mért vállt veszélyessé?Mit szoltak annak idején a lakok mikor kiderült, hogy ki kell költözniük?A tömb jelenleg arra sem alkalmas hogy 1-2 család bent lakjon?:S
2011. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A ház IMS utófeszített technológiával készült, és a tömízőpaszta tönkretette a feszítőpászmákat, így az épület statikailag károsodott. Mikor több mint 10 évvel később statikailag rendbe hozták az épületet, annak az állapota már nagyon leromlott. Mivel a ház felújítása rengeteg pénzt igényel, így máig ebben az állapotban van. Lezárva pedig azért van, hogy ne költözzenek bele a csövesek. Az, hogy mégis be lehet jutni, azvalószínűleg azt jelenti, hogy csövessel is tele van. Ezen kívül az, hogy statikailag megfelelő az épület, nem jelenti azt, hogy nem balesetveszélyes, tehát én semmiképpen nem mennék be.
2011. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pingui83 válasza:

Sziasztok van esetleg valakinek aktuális infója arról h most h őrzik az épületet h lehet legálisan bejutni?

Aki tud valamit légyszi írjon hálás leennék érte:-)Köszönöm

2011. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Aki tud, lécci írjon aktuális infót!!!
2011. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kittii77 válasza:

Én ma voltam bent :)

be lehet lopózni :)

2012. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!