Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » +3614675700 telefonszámról...

Takács Péter Attila kérdése:

+3614675700 telefonszámról minden nap hívnak, de nem tudom milyen ügyben. Van még valaki, akit hívogatnak?

Figyelt kérdés
Már egyszer felvettem, amikor csörgött a telefon, de csak zene szólt benne, így gyorsan letettem, attól félek, hogy átverés, pénzlenyúlás a telefonszámlámról...
2012. dec. 13. 20:22
1 2 3 4
 11/33 Skopex válasza:
Engem is hívogatnak erről a számról,ma pl: már 14 szer nyomtam ki!!!!Az autós headsetem,két csengés után aut.felveszi,úgy,hogy nem látom a számot,és ha külföldön vagyok az nekem pénzbe kerül!!Egy párszor már felvettem,de csak zene,zene,visszahívtam és nini ez egy egyirányúsított vonal!!Ha akármilyen ajánlatot akar valaki tenni akkor miért is az???hmm.... amúgy én nem kértem senkit erre,nem egyeztem bele semmibe!Már a zaklatás megvalósult ezáltal!A tudakozóban semmiféle más elérhetőség nincs! Kedves ott dolgozó,ha már ilyen nyugodtan műveled eme műfajt,légyszíves a főnököd telefonszámát megadni!Köszönöm!Ha már semmi átverés nincs benne!Irj le ide egy elérhetőséget!
2013. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
Engem már két hete hivogatnak erről a számról.Napról napra egyre gyakrabban teszik ezt.Reakcióm:kinyomom a hívást.Egyszer vettem fel,zene szólt 10 másodpercig majd bontották a vonalat.Akkor meg hagyjon a francba békén...nagyon unom már ezt...
2013. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
Engem is 2 hete hív.Eddig egyszer sem mertem felvenni.Mit lehetne tenni hogy békén hagyjanak?
2013. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is folyamatosan zaklatnak erről a számról, már több mint 2 hete. Naponta akár 3-4-szer is. Én nem veszem fel, mert nekem szülés óta mindig le van némítva a telefonom és nincs is nálam, csak az asztalon hever és csak este látom hogy ennyi és ennyi nem fogadott hívásom van erről a számról. Rendőrségi feljelentést esetleg nem lehet tenni szerintetek?
2013. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:

Telefonos adatbázis, csak kifelé menő hívások, befelé nem. Magyar telekom megbízásából. Az adataid a T-Hometól (?) vannak meg, mivel hozzájuk kapcsolódó ajánlatokat kínál.

Vedd fel. Hallgasd végig, gondold át, majd dönts. Átverés? Hiteles szöveg, hangfelvétel alapján. Nem árulnak hülyeséget.

Aki nem veszi fel, azt addig hívják, míg nem érik el. :D Nekik 2 kattintás, nektek addig sok idegeskedés.

2013. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
Azért ez már kimeríti a zaklatás fogalmát. Engem is hívogattak ugyanígy, aztán egyszer nagyon-nagyon kiakadtam. Mondtam neki egy-két cifra dolgot, azóta egyszer sem hívtak, csak megsértődve tájékoztatott, hogy ezt most rögzítik. Mondtam, hogy nagyon helyes, legalább bizonyítékom van arra, hogy erélyesen felkértem, ne hívogassanak tovább, mert zavar és amúgy se érdekel az ajánlatuk, akkor se mindennap felhívnak. Sőt ha neadjisten biztosítást akarnék is kötni, ezek után 100%, hogy nem ehhez a céghez mennék. Úgy voltam vele, hogy ha nem hagyják abba, feljelentést teszek zaklatásárt.
2013. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
Ennyi, nem kell hisztizni. Meg mondod, hogy nem érdekel, sem most, sem később, és szedjenek ki az adatbázisból. Ha 1 hónap múlva még egyszer hívnak, beszélj a T-Mobile-lal, hátha megoldják.
2013. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:

Alapvetően fel szoktam venni a telefont, még ha előre tudom, hogy csak közvéleményt kutatnak, vagy rám akarnak sózni valamit, de ezt már én is túlzásnak érzem.

Többször jeleztem a "kedves" hölgynek, amikor munka közben zavart, hogy jelenleg nem tudok ezzel foglalkozni, még időpontot is mondtam, mikor hívjon vissza. Természetesen aznap véletlenül se keresett, amikor megbeszéltük, viszont ma este háromnegyed 8kor is hívott az illető (ma már 5x, gyakorlatilag félóránként, úgy, hogy kinyomtam, mert nem tudtam felvenni. Mégis ki az a bunkó, aki este 8körül akar ránk sózni valamit, ami senkit nem érdekel?!

2013. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
Mondjuk mi, akinek ez a munkája?!
2013. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
Nem tudom, h normális-e az, h ez a szám a mai napon hatszor is hívott, ebből az egyik már este 7 utáni. Az elmúlt 2 hónapban rengetegszer hívtak már, csak ugye én dolgozok és nem tudtam felvenni, hogy megmondjam, hagyjanak békén. Próbáltam visszahívni, de nem lehet..pár hete pedig külföldön vagyok szóval most már még annyira sem szeretném felvenni..pedig mióta nem vagyok otthon már egyre gyakrabban hív (minden nap) csak azt akarom, h hagyjon már békén ez a szám, mert elég kellemetlen, hogy mindig csörög a telefonom. Egyébként egyszer már felvettem a telefont, mióta külföldön vagyok, mivel itt olvastam, hogy meg lehet nekik mondani, h hagyjanak békén, de érdekes mód nem szólt bele senki, pár másodperc után pedig letette. Most akkor mi ez?? segítsen már valaki, hogy tudnám lekoptatni ezt a számot??! kit hívjak fel, hol tudok "leiratkozni"?? mert már úgy gyűlölöm, h hivogat!! szerintem ez amúgy már zaklatás..
2013. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!