Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » +3614675700 telefonszámról...

Takács Péter Attila kérdése:

+3614675700 telefonszámról minden nap hívnak, de nem tudom milyen ügyben. Van még valaki, akit hívogatnak?

Figyelt kérdés
Már egyszer felvettem, amikor csörgött a telefon, de csak zene szólt benne, így gyorsan letettem, attól félek, hogy átverés, pénzlenyúlás a telefonszámlámról...
2012. dec. 13. 20:22
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Kedves Lelila!


Azt hiszem, hogy ez részben nekem is szól... Igen, először ez volt....végighallgattam, megköszöntem, nem éltem a lehetőséggel. Másodszor is, negyedszer is, tizedszer is, és volt, hogy egymás után háromszor hívott fel ugyanaz az illető.


A lényeg, hogy a vonal mindkét végén előfordulnak papucsállatkák. Mert nem csak anyázós ügyfél van, hanem tizedszer is zaklató, munka (és minden más) közben zavaró callcenteres idegtépők is. Egy ideig megy a kulturált viselkedés, de egy idő után nagyon fárasztó.


Ennek a ha egyáltalán dolgoznak dumának meg eléggé előítélet szaga van. Szóval kár is ezen rágódni, mert mindkét oldalon vannak normális emberek is, meg nem normálisak (én pl egy ilyet fogtam ki sajnos). Ugyanúgy, ahogy egy boltba ha bemegyek, látok bunkó eladót is meg paraszt vevőt is. Éljen a kapitalizmus!

2014. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
szerencsétlen flótások, minek adjátok meg a számotokat mindenkinek? mindeféle hülye játékoknál osztogatjátok a számotokat mert nyerni szeretnétek. meg is érdemlitek, hívjanak csak beneteket mindennap tiszer is!
2014. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Nem nagyon szoktam megadni a számom ilyeneknek. Utoljára a védőnőnek adtam meg...
2014. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!