Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz így belőlem?

Mi lesz így belőlem?

Figyelt kérdés
7.osztályos vagyok(Bükön élek) és 5.ben 3as tanuló voltam év végén...6.ban meg már a leggyengébb hármas... elsősorban attól félek hogy megbukok de ennél mégjobban attól hogy sehova sem vesznek fel:(( és mondjuk ha most kb 4es lennék év végén átlagba az se segít sokat?:(( Szombathelyre szeretnék menni de nagyon erősek az iskolák... és igazából nem szeretnék takarító,varrónő meg ilyenek lenni..inkább fodrász vagy valami ami állatokkal kapcsolatos:( vagy már ne is reménykedjek ilyenekben?

2012. dec. 14. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
szerintem így még varrónő se leszel tanuljál!
2012. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kitartó tanulással be tudod hozni , de ne pocsékold el az időd azokra a tantárgyokra amik nem annyira fontosak felvételikór , és a leckéknek se úgy állj neki hogy ezt most szóról szóra be kell magolni , nagyon könnyű jó tanulónak lenni . És ha valaki 5ös tanuló az is éppen annyit tud lazulni mint amennyit te . Ez is csak annak a kérdése hogy ki mit szokott meg . De így belőled egy szegény legény lesz és bármennyire fáj , az életedet most határozod meg és ha így folytatod akkor semmi érdekes nem lesz az életedben sem .
2012. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 KMJ válasza:
46%
Az állatok helyesek :)
2012. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
általános iskolában 8. osztályig elég figyelni órán és otthon elolvasni vagy 3 szor az anyagot!Kivéve ha verset vagy szabályokat kell tanulni.
2012. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)) szóval ez a két év sem segít már rajtam? (amúgy bocsi félreírtam 5.ben 4esvoltam 6.ban3as.) és most 3,3-ra állok:(
2012. dec. 14. 22:39
 6/10 anonim válasza:
Szia! Milyen módszerrel szoktál tanulni? A szüleid segítenek a tanulásban?
2012. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szia:9 hát leülök és olvasgatom és próbálom elképzelni..régen ha mondjuk egy verset átfutottam 10x(átolvastam) már tudtam is de most a magolással is elfelejtem:( vot egy időszak amikor rettenetesen sokat gépeztem de már kinőttem azt a korszakom és tanulnék de nem megy:c
2012. dec. 18. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell síránkozni , még van egy éved ha jól tudom (Erdélyi vagyok nekünk 8.-tól van vizsga ) . Előszőr történelem Biológiát ne úgy tanuld hogy na most szóról szóra megtanulom , mert azt ha megérted , vagy úgy álsz neki mintha valami újat fedeznél fel , akkor egyből megmarad a fejedben . Mindenesetre ha jót akarsz a gépet hagyd el , naponta maximum egy és fél órát játsz . Aztán minden órára jól készülj fel .ha visszaáll az a 4-vagy 4,50 es átlagod akkor már könnyű lesz , ez olyan mintha elindulnál biciklizni úgy hogy nem tudsz , és első nap ugyan azt az utat 3 óra alatt teszed meg mert folyton esel el de már egy hónap után 20 perc alatt . Nekem is volt olyan érzésem egyszer hogy semmit nem tanulok , és mindig ha valamit elhatároztam hogy megtanulok , vagy javítok valamiből és a végén 10 előtt 5 percel fogtam neki , és aztán 10 kór meguntam s levágtam a füzetet az asztalra és ez volt a nagy tanulásom , de nekem szerencsére nem romlottak a jegyeim . Tanulj , tanulj , és tanulj .
2012. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen, tényleg próbálj úgy tanulni, mintha érdekes dolgokról tanulnál és próbálj belefeledkezni az egészbe. Hajrááá!!!
2012. dec. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hetedig évégi, és nyolcadig félévi a legfontosabb a továbbtanulásnál!

Ennél a legfontosabb az anyagi helyzetetek. Tételezzük fel, hogy bekerülsz egy gimnáziumba, akkor van pénzetek felsőoktatásra? (Mert ugyebár a tanulás ingyenes)

Ha nincs akkor marad a szakmunkásképző iskola. Meg kell nézned milyen tagozatok vannak, és azok közül válasz.

2012. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!