Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minek készüljek, félek hogy...

Minek készüljek, félek hogy így semmi nem lesz belőlem?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok és igazából semmi nem érdekel, semmilyen tantárgy de 5-ös vagyok mindenből, 6 osztályosba járok és most vagyok 11-es tehát jövőre érettségi és nem tudom hova menjek tovább, pedig már el kéne dönteni. De az a baj hogy tényleg nem érdekel semmi és nem tudok magammal mit kezdeni...
2011. jan. 24. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak van valami a világon, ami érdekel... még ha nem is az iskolában.
2011. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs semmi... Igazából az összes eddigi iskolaévem úgy telt hogy suli tanulás gépezés... Ennyi volt, szóval monehatni hogy a gép érdekel de azzal nem akarok foglalkozni. Amúgy meg nem nagyon érzem magam jó tanulónak, mert az 5-ös csak azt mutatja, hogy abban a pillanatban mennyit tudtam, most meg semmit nem tudok. Egyébként matekból elég béna vagyok :D
2011. jan. 24. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el elte és azon van informatika szak!!!

Amugy ne problémázz mert bőven van időd!!!

Én 25éves vagyok 3szakmával és egy érettségivel és a harmadik szakmám az utolsó mert akkor jöttem rá hogy mit is szeretnék igazából csinálni és akkor megcsináltam azt a szakmát ugymond estin...és nem bántam meg csak a másik kettőből az egyiket(biztiőri szakmát bántam meg).amugy szakmát mindenféleképpen érdemes letteni egy hozzá való technikusival!!!ha meg tovább akarsz tanulni akkor hajrá mert diplomával is lehet menni mosogatni!!!!

[link]


Érdemes olyan szakmát választani amit szeretsz és profi lehetsz belőle mert az nagyon megtérül!!!!!

Sok sikert és nézz körbe hogy most milyen szakmák vannak és érdelődj hogy milyen szakma mivel jár mármint milyen munkával fizetéssel stb.

Sok sikert!

2011. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves Előző! Az általad ajánlott oldal elköltözött, a www.relaxapont.hu oldalon kell keresni. A tartalom kb. ugyanaz, csak egy kicsit bővebb. Sok sikert, bár, a kérdező problémája azóta már remélem, megoldódott.
2012. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!