Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év feletti lányoknál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti lányoknál is még ugyanolyan fontos a külső, ugyanannyira fontos hogyan néz ki egy pasi? Vagy inkább ez már másodlagos dolog lesz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert itt még sok 20-on éves fiú nyavalyog, hogy az ilyen 23 pluszos lányok is még szinte mind mind a külsőt nézik, nem pedig a belső értékeket.
2011. nov. 8. 10:44
1 2 3 4 5
 1/43 napietus ***** válasza:
100%

a külső minden korban fontos, hiszen részben meghatározza a fizikai onzalmat, ami nélkül nincs kapcsolat. az más kérdés, hogy az ember ízlése változik, tehát mondjuk a tizenéves lányoknak még inkább a gyerekesebb külső jön be, míg később a férfiasabb vonások a nyerők. legalábbis magamon és az ismerőseim körében ezt figyeltem meg. az meg külön szerencse, hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik, hiszen abból nagy kavarodás lenne :D


29/n

2011. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Külsőleg én csak annyit nézek meg egy pasin,hogy ápolt e!De ez szerintem minden nőnél alap!

Belső nálam már 100x-or fontosabb!Mert hiába helyes,dögös egy pasi ha belül meg sík üres.

26/L

2011. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
13%
Egy mai nőnek legyen az 18 vagy 30 szinte csak a külső számít.
2011. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
12%
Kortól függetlenül minden nőnek csak a külső (és a pénz) számít.
2011. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Akkor már nagy baj, akkor nekem nem lesz csajom. Régen volt minden jött ment palinak asszonya, ma meg minden második férfi egyedül van. Nem jó ez így. Mi történt a nőkkel mára? Megbuggyantak?
2011. nov. 8. 11:54
 6/43 LadyLee ***** válasza:
100%
Hát engem sem 16 évesen, sem jelenleg (27) nem nagyon érdekelt a pasik külseje. Legyen értelmes, nevetessen meg, lehessen vele beszélgetni (a pasik 99,9% ezen a rostán kiesik, mert egyik butább, mint a másik), legyen helyén az értékrendje és legyenek ambíciói. De persze leginkább úgyis az a bizonyos szikra számít.
2011. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
84%

Szinte gondoltam, h ez lesz, h a vegen kiderul, h itt senkit nem erdekel a kulso, a lenyeg a belso:D

A kis alszentek:D

2011. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse, hogy a férfiakat a külső egyáltalán nem érdekli:)

Engem érdekel a külső, nincs konkrétan meghatározva, hogy csak a szőkehajú-kékszemű-fehérlovon, de ha valaki nem tetszik egyáltalán azzal nyilván nem lesz párkapcsolatom.

2011. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Nekem sincs konkrét ideálom külsőre, de lehet vki nagyon kedves, rendes, aranyos, stb, stb, ha külsőre egyáltalán nem tetszik. Meg persze ez fordítva is igaz, tehát lehet vki külsőre álompasi, ha belül meg egyáltalán nem olyan, mint amilyennek szeretném, h. legyen.
2011. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Fontos nekik egészen 35 éves korukig. Akkor már egy kicsit visszavesznek az elvárásokból, mert tudják, hogy már csak rövid idejük van, hogy kifogjanak valami balekot.
2011. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!