Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátaim...

Mit csináljak, ha a barátaim "nincsenek velem egy szinten? "

Figyelt kérdés
Vannak barátaim - nem túl sok - , szeretem is őket, de úgy érzem, hogy kicsit butácskák, műveletlenek. Én másodéves egyetemista vagyok, jó tanuló, kulturált, művelt családban nőttem fel, ők pedig többnyire olvasatlanabb, kevésbé okos emberek. Ragaszkodom hozzájuk, de sajnos egy idő után kínosan feszengeni kezdek a társaságukban, sok dologról nem tudok velük beszélgetni. Nem igazán tudom kezelni a helyzetet, az igazságot pedig képtelen lennék megmondani nekik... Mi a véleményetek?
2012. dec. 21. 23:41
 1/3 gelazso ***** válasza:
keress másokat
2012. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úh, ha lenézed a barátaidat, ott már gond van. Az én baráti társaságomban is van kevésbé művelt (de jó humorú, aranyos, imádnivaló emberke) és van 3 diplomás 3 nyelven beszélő zseni is. Néha a "kevesebb tudásúval" jobban érzem magam, mert ő tud felvidítani. Szerintem döntsd el magadban, hogy tényleg a barátaid-e ők vagy nem. Ha igen, akkor elfogadod őket úgy ahogy vannak. Ha nem, vagy téged ez az egész zavar, akkor keress hasonló művelt barátokat.
2012. dec. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedj az egyetemen.Velem is ez van,átérzem. :(

13/L

2013. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!