Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért b*ziznak le állandóan?

Miért b*ziznak le állandóan?

Figyelt kérdés
az osztály társaim mindig azt mondják rám hogy b*zi vagyok, eddig a hajamra is mondták már azt is levágattam mégis leb*ziznak... mért csinálják ezt? (lányok is) 14/F

2012. dec. 22. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mindig is így volt...... Ha valaki nem olyan mint a többi fiú, akkor egyből mindenki azt mondja rá, hogy b*zi. Szerintem ne foglalkozz vele, ha nincs igazságalapja. Vagy van?
2012. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert b.zik.Hagyd a fenébe őket. Vagy ha nagyon bánt akkor kérdezd meg tőlük, hogy miért mondják.

Képzeld engem meg lek.rvázott egy osztálytársam általános iskola második osztályban, csak azért, mert harisnyában és szoknyában mentem suliba!

Tudod eltelt azóta majdnem 30! év, és még mindig emlékszem rá, és még mindig nem értem miért bántotta őt az én harisnyám :-)

De akkor is, és most is pont leszarom:-)

36/nő

2012. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lol miért kéne hagynia? Kész komolyan. még 1-2 évig osztály társak lesznek hogy lehetne ezt hagyni nem beszél senkivel vagy mi? :D
2012. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De amugy miert ne hagyhatna oket? En sem allnek szoba ilyan kismajommal aki azt mondja ram h b.zi vagyok. Szerintem is hagyd oket, szrd le ki mit mond.
2012. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
semmi valóság alapja nincsen, megkérdezem mért mondják és csak annyi hogy elég rámnézni..
2012. dec. 23. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!