Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő könyvvel...

Szerintetek megfelelő könyvvel és CD-vel meg lehet tanulni otthon gitározni?

Figyelt kérdés
korábban is érdekelt már, de zeneiskoláig sosem jutottam el, mert versenyszerűen sportoltam, mostanában viszont egyre többször látok általam jónak ítélt könyveket, amik kifejezetten otthoni tanulásra vannak kitalálva.

2012. dec. 24. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem lehet könyvből. ez egy hülyeség, táncolni sem lehet könyvből, nem tudom mit sportoltál, de sportot sem lehet könyvből :D pl ez olyan mint a lovaglás. hiába mutogat valaki jó képeket róla, hogy hogy kell, ha nincs egy jó oktatód, úgysem tanulod meg a helyes technikát. és ez zene, a zenei dolgokat meg még nem is próbálják könyvből tanítani, csak a fogásokat.

vannak ilyen könyvek, de ilyennel nem lehet haladni, teljesen értelmetlen.

2012. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minimum videó kell hozzá, azzal azért lehet haladni.
2012. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
.. de milyen irányba
2012. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már maga tanul, egy jó oktatóvideó valóban segít.
2012. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 CLASSICAL GUITAR válasza:

Hegedülni, csellózni meg lehet tanulni könyvből, videóról?


Aki tanult már zenét, tudja, hogy a tanárral való négyszemközti kapcsolat elengedhetetlen, hiszen minden kis mozdulat számít.


Persze, lehet egyedül is ellenni... (egy cd-vel)

2012. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ne hallgass az előzőkre! :)

Könyvből, dvd-ről, és cd-ről meg lehet tanulni gitározni! Legalábbis az alapvetőket, de többet is, csak nem szabad feladni! :)

Én ismerek olyan híres énekest, aki saját maga tanult meg gitározni, kb 20-30 éve! ;)

Tesóm barátnőjének a rokona is otthon tanult egyedül gitározni, és én is, és egész jól megy :)

2013. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze, alapszinten meg lehet,

De magas színvonalon, profi szinten azért elenyésző azok száma, akik kizárólag maguktól, könyvvel meg CD-vel tanultak volna. Ahhoz született tehetség kell.

2013. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Tesóm barátnőjének a rokona is otthon tanult egyedül gitározni, és én is, és egész jól megy :)"


Ja, én meg hallottam egy emberről, aki azt mondta, van egy ismerőse, aki jobban játszik, mint Malmsteen kétszer oda-vissza, pedig könyvből tanult egy év alatt... :D

2013. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Tesóm barátnőjének a rokona"

Ezen beszarok! :D

2013. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

namost, az, hogy híres, meg az hogy jó, nem mindig jár együtt. lehet, hogy híres, mégis szar. lukácslaci is híres, mégsem hiszem, hogy bárkinek az az álma, hogy úgy játsszon basszusgitáron, mint lukácslaci.


az meg, hogy "egész jól megy neki", nekem kevés lenne. nemrég kezdtem bele egy sportba, és nem azt fogom elismerésnek nevezni, ha öreganyám aztmondja, hogy egész ügyes vagoyk, vagy egy sporttól távol álló ember megdicsérjen, hanem szakmabeliek azt mondják, hogy jól csinálom. szerintem ha belekezd az ember valamibe, rááldozza az időt, akkor foglalkozzon vele jól, ne rontsa el. sokszor a jó gitáros és szar gitáros mögött is ugyanannyi idő gyakorlás van, csak az egyik jól van tanítva, másik meg nem.

2013. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!