Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek mindenbe belekötni? Miért ennyire kedvrombolóak az oldalon?

Figyelt kérdés
Néha napján teszek fel egy-egy kérdést és akkor itt mindenki olyan ellenszenves, kedvromboló, kötekedős! Miért itt élik ki a nem normális hajlamukat?
2012. dec. 26. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Valoszinüleg a kérdéseiddel is van baj - nekem egyetlen lkérdésemmel sem volt ilyen probléma
2012. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Mert mindenki egy büdös nagy paraszt.

Viccet félre téve: Ilyenek az emberek, nincs rá magyarázat. Túlfeszítettek vagyunk, jobbnak akarujk érezni magunkat másoknál, belekötünk mindenbe.

2012. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

a helyesírás, illetve inkább a helytelen írás, a gyalázatos megfogalmazás, agresszív reagálások az én zsebemben is kinyitják a bicskát.


amúgy én is tettem már fel kérdést is, elég sokat, de még sehol nem volt kulturálatlan beszólás, kötekedés, anyázás.


ha valaki szánalmas, és ez szembetűnő, akkor idegből úgy fejezik a ki véleményüket, h kicsit felnyissa a kérdező szemét.

2012. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Ez a kategória még jó is.

Régebben imádtam a macskák rovatot, mert nekem is van.

Na, ott igazán durva 2 hozzászóló. Nem a mondanivaló, a stílus. Nem is látogatom már.

2012. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a kérdésed?
2012. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ma jöttem rá, hogy nem minden kérdés való erre az oldalra.

Van, amelyikre tudnak normálisan válaszolni, de van, amelyiket, ha nem is kötnek bele nagyon, de nem értik.

Általános problémáról mélyebb beszélgetéseket folytatni itt nem lehet, csak ritkán, ha valaki olyan odatéved.

A kötözködők meg... Ez már el lett mondva, de igaz: Itt élik ki a kötözködős kedvüket, mert itt névtelenek maradnak, nincsenek következmények.

2012. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, amelyiknél kötözködtek veled.
2012. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden kérdésednél mindenki mindig ellenszenves, akkor lehet, hogy nem jó kérdéseket teszel fel.
2012. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért,mert akik itt írogatnak,azok inkább a kérdezőkön és a válaszolókon vezetik le a feszültséget a családjuk és a szeretteik helyett.Ne vedd magadra.
2012. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem akarok belédkötni, de mi értelme az ilyen filozofikus kérdéseknek? Nekem ezektől hullik ki a hajam!

Ha van valami konkrét bajod, akkor dobd ki, de ne itt akarj világmegváltó gondolatokat keresni.

2012. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!