Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Miért baj ha én nem egy...

Miért baj ha én nem egy ezresért akarok letudni párom szülinapját? Miért kell belekötni?

Figyelt kérdés

Párom lassan 30 éves lesz,szeretném emlékezetessé tenni,megérdemli.

Amiket kitaláltam,kb 40 ezerbe kerülnek, ebben benne 20ezerért egy olyan gép ami itthonra kellene neki egyébként is,csak saját magának sajnálta megvenni. Többi vacsi,kettőnkről portré,torta a napjára (szülőkkel,testvérével felköszöntve előtte hétvégén köszöntjük),apróságok.

Örülök mint kismajom a farkának hogy végre kitaláltam. Anyukája kérdezi,én mondom,erre kicsit kiakadva hogy de elég egy közös torta előtte hétvégén,meg vegyek egy pulcsit neki és kész,minek több...

Miért nem tud örülni hogy olyan barátnője van a fiának aki nem kihasználja? Nem keresünk rosszul,nem fogunk éhenhalni vagy ilyesmi (együtt élünk fél éve,de csak félig közös még a kassza)


2012. nov. 9. 14:27
 1/9 anonim válasza:
Most mit törődsz már vele? Te döntsed már el, hogy TE mit adsz ajándékba.
2012. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én döntöm el,azt fogja kapni amit elterveztem,csak úgy le tudja lombozni az embert.

Bár én vagyok a hülye mert elmondtam.

2012. nov. 9. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:
mert többet adsz mint ő, és zavarja ... rossz anyós lesz belőle az már igaz
2012. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De ha vennék neki egy böldog szülinapos bögrét,akkor meg sóher vagyok,aki azt se nézi mire vágyik a kisfia...


Nem tudom tőlük mit kap,kérdeztem,de még nem volt meg mit vesznek neki (bár karácsonyokból,szülinapokból kiindulva pulcsit/sálat/hasonlót)

2012. nov. 9. 14:47
 5/9 anonim válasza:
Ezek után azon sem csodálkoznék ha lelőné a meglepit... -.-
2012. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha csak fél éve vagytok együtt,egy elég laza kapcsolatban, ahol még a kassza sem közös, akkor ne csodálkozz a párod anyukájának a megjegyzésén. (Még nem anyósod)

Ez nem csak azt jelentheti, hogy nem akarod a fiacskáját kihasználni, hanem azt is, hogy ezzel akarod magadhoz láncolni.

A te dolgod, hogy mit adsz neki. De én is túlzásnak tartom egy ilyen rövid kapcsolatban ilyen nagy értékű ajándékot adni egy férfinek.

2012. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fél éve csak együtt lakunk,lassan 3 éve vagyunk együtt, 24 órában,mert együtt is dolgozunk,tehát nem egy laza kapcsolat.
2012. nov. 9. 14:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha te eddig nem kaptál tőle ilyen drága ajándékokat, akkor nagyon rosszul sülhet el a dolog.

Lehet, hogy úgy fogja érezni, hogy karácsonyra vagy a szülinapodra te is drága ajándékot akarsz.

Vagy, ha takarékosabb típus, akkor pazarlónak fog tartani.

2012. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez sem lehet probléma,szülinapomra ennél drágább dolgot kaptam (az is kerek volt valamennyire,25),legutóbbi évfordulón ő weelneshétvégén én sétarepülést "ajándékoztunk magunknak".

Fizunk felét-felét félre tudjuk tenni,mire kb 5 év múlva gyereket szeretnénk,addigra összespóroljuk egy közepes lakás árát.

tudnánk többet is félretenni,de nem látom értelmét a nyomorgásnak ha tulajdonképp nincs rá szükség.

(hozzátéve,a szülei sem élek rosszul,mégis sajnálnak mindenre költeni)

2012. nov. 10. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!