Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért kell minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért kell minden ízlésbe belekötni?

Figyelt kérdés

Amelyik nő az izmos, borostás, magas férfiakra bukik, az egysíkú felszínes r*banc, viszont aki inkább a borotválkozóakat, alacsonyabbakat, vékonyakat és "babaarcúakat" preferálja, a 'konformista divatkövető p*csa' titulussal illetődik. Másnak is feltűnt már a jelenség? Mi lehet az oka?


Hangsúlyoznám; NEM KENYEREM AZ ÁLTALÁNOSÍTÁS ÉS A PROVOKÁCIÓ, ISTEN MENTS, EZT A KÉRDÉST SEM ANNAK SZÁNTAM, szóval kinek nem inge, ne vegye magára. Köszönöm.


2011. dec. 11. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb nő is beleköt a mi ízléseinkbe!

És ez így van mióta világ világ!


De ha te úgy érzed h meg tudod változtatni a világot akkor hajrá!


ÉN SEM ÁLTALÁNOSÍTOK!

2011. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt a két alternatíva közötti választás jogosságát vitatják az olyanok mint én, akik leribancozzák az olyanokat mint (vélhetően), te lehetsz.
2011. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Mert mindkét kategória (és úgy általában minden nő) külső alapján válogat, tehát mind felszínesek vagytok.
2011. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy felszínesek, hanem az, hogy állszentek. A külsőre mennek? Ok, én elfogadom, de akkor ne hangoztassák folyton, hogy belső értékek így, belső értékek úgy, és ne sírjanak, ha csúnyán ki lettek használva.
2011. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja és még vmi...szerintem szar képet raktál be ;)

[link]

2011. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
err.. rossz kérdéshez ment a kép
2011. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hülyeség. A nők csak a tipikus szőke szilikoncicákra hajtó pasik ízlését kritizálják, minden más véleményen lévőét elfogadják. Kíváncsi lennék, Lelkek Erdésze elvtársnak mégis miből sikerült leszűrnie azt az elképesztően logikus következtetést, hogy lotyó vagyok, rendesen mellélőtt nálam.

Egyébként az, hogy elutasítanak egy szórakozóhelyen bepróbálkozó, külsőre számukra nem épp tetszetős srácot, önmagában még nem felszínesség kategória. Automatikusan halálra van ítélve egy olyan kapcsolat, amiben nem működik a kémia a felek között. Különben meg erősen kétlem, hogy ti hajlandóak lennétek összejönni egy kórosan elhízott, ragyás arcbőrű, korpás/zsíros hajú, objektíven csúnyának ítélt pofaszerkezetű (azért így írom, hogy ne tudjatok a szépség relatívságával érvelni) nőcivel.

Az eredeti kérdésre még mindig nem kaptam választ, teljesen más irányba kanyarodtunk el.

2011. dec. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!