Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kérdéseidbe kötöttek...

Milyen kérdéseidbe kötöttek bele, (gyereknevelés kat. -ban elsősorban) amiben nem volt amúgy semmi belekötni való?

Figyelt kérdés
Szeretnék nevetni egy kicsit.
2012. jan. 31. 07:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem saját is jöhet
2012. jan. 31. 07:20
 2/10 A kérdező kommentje:

Mert nekem rendszeresen a saját kérdésem kérdőjelezik meg.

De miért így akarod? Miért nem jó ahogy van? Miért kérdezed? ...és egyáltalán hogy képzelem :) és hasonló hozzáfűzések

2012. jan. 31. 07:23
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, ilyenekre gondoltam. "nagyon" fontos részlet volt a kérdés szempontjából :)
2012. jan. 31. 09:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Ó, hát vmi kretén töröltette is, úgyhogy sajnos nem tudom belinkelni :)))
2012. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és a lényegét el tudod mondani? lehet, hogy úgy is érthető lenne.
2012. febr. 3. 13:44
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Te nagyon unatkozhatsz, kérdést feltevő!!!

Amúgy a kérdésre válaszolva: mindenbe bele lehet kötni:)))))

Nézd csak a százalékomat:P

2012. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Na látod, az utolsó már ebbe a kérdésedbe is belekötött. :DDDD
2012. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Az enyémekbe még nem kötöttek bele egyébként, inkább válaszomba, pl. ha leírtam, hogy ez a név nekem nem tetszik, vagy, hogy szerintem nem lehet megmondani abból, hogy hogy áll a hasad/milyen bugyi van rajtad/mikor voltatok együtt/melyik nap fogantál, hogy fiad lesz-e vagy lányod, ezen túlmenően a kedvenceim közé tartozik az is, amikor színtisztán a véleményemet írom le valamiről (kb.: "nekem ez a szín nem jön be") és azonnal lepontoznak, mert nyilván objektíve nézve a hupikék szép, és akinek nem tetszik az egy állat. A legkedvesebb élményem az volt, amikor egy anyuka állította, hogy nincsen olyan gyermek a mai világban, akinek a 12. hét után nem állapítja meg a nemét az orvos egy jó uh készülékkel, írta ezt úgy, hogy én a 14. hétben voltam, és azt mertem írni, hogy a mi babánk még nem mutatta meg magát. Hát ez van. :D
2012. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Fuuuu, haramdik, nem is tudom hogyan képzeled, hogy kakaót adsz neki... Köztudott, hogy attól a plafonon szaladgál minden gyerek (ismerős kisfia pl. minden reggel kakaózik, és olyan kis kómababa tud lenni mégis a drága, hogy csak na. :D)
2012. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!