Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kreatív, okos, megértő kedves...

Kreatív, okos, megértő kedves emberek, a ötleteitekre vagyok kíváncsi (help me), tetoválás ügy (? ) (több)

Figyelt kérdés
Most, karácsonyra gyógyult be egy iszonyatos hegem, réggebben volt egy elég megviselő műtét a kezemen , mert volt egy baleset, sajnos nagyon sokáig fájt és sokáig nem használhattam, egyik társam pedig agyrászkódást kapott a többit nem mondanám el. Szeretnék a kezemre a seb közelébe , valami szép szöveget tetováltatni, ami valahogy kötődik ehhez az egészhez, sok van a fejemben, kérlek mondjatok párat:)
2012. dec. 26. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

"Conqueri fortunam adversam, non lamentari decet."

(Cicero)

Azaz-> A balszerencsét nem siratni kell, hanem legyőzni.

2012. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Semmi se válik káromra" - esetleg valami ilyesmi, de ne feltétlenül ezt. Nem tudom, érted-e, hogy mi az az optimizmus, amit ez alatt értek... Szóval valami olyasmit, ami azt sejteti, hogy az olyan dolgok, amik esetleg akár hosszú ideig is teljességgel negatívnak, értelmetlennek tűnnek, és mérges vagy az elején a sorsra, hogy miért kellett ez, kiderül, hogy mégis volt vele cél, olyan cél, amivel jobbá válsz, jobbá válik a helyzeted, stb. Így esetleg most már érted?... nem tudom


Szóval ha ezt valahogy kulcsszavakban meg tudod fogalmazni, keress rá az interneten, hogy milyen idézetek vannak (pl. Google) fenn, és azokból egy rövidet, mert gondolom számít, hogy rövid legyen.


Azt egyébként nem tudom, hogy a betűtípust a tetováló adja meg, vagy adja meg hozzá a választékot, vagy érdemes lenne-e betűtípuson is gondolkozni, mert szeretek én keresgélni mindenféle betűtípusok között, személy szerint a gótikusokat, a cizellált betűket, illetve még a digitális, ledes, mátrixos, pixeles betűtípusokat szeretem [utóbbi csoport gondolom nem játszik szerepet ;)] - úgyhogy akár abban is egész szívesen besegítek, HA nem a tetoválós adja a sémát (nem tudom, hogy ez beletartozik-e a szolgáltatásukba).


Szóval keress rá azokra az idézetekre, amiket mondtam, még annyi, hogy szerintem érdemes megnézzed a vallásos idézeteket is, mert azok sok okosságot is szoktak tartalmazni (nem irónikus értelembe mondom, és nem a vallás miatt). Még akkor is, ha nem vagy vallásos (persze nem tudom, hogy vallásos vagy-e), akkor max. átírod kicsit, ha túl vallásosnak tűnik, ha tudod, hogy ne legyen olyan vallásos. Na, minegy, végül is rajtad áll, de én mondjuk így elsőre részletesebb infók nélkül ezt ajánlanám, vallás ide-vagy-oda.

;)

2012. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm , ez jó:)

Második: igen, valahogy így van , ahogy az elejèn írtad. A betűtípus még nemlényeges, és vallásos vagyok.:) de nem rögtön szeretném, akár évek múlva is, mire rátalálok az igazira :)

2012. dec. 26. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!