Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha itthon vásárolok külfőldi...

Ha itthon vásárolok külfőldi okmányos autoból motrot, hogy beépítsem a sajátomba akkor milyen papirok szükségesek, illetve hogyan műkődik ez?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 20:13
 1/2 anonim válasza:
Legjobb tudomásom szerint sehogy. Ma Magyarországon nem cserélhetsz motort autóban hivatalosan. Van valami kiskapu, (illetve volt néhány éve) amit márkaszervizek vehettek/vehetnek igénybe, de magánszemély számára úgy tudom, hogy felejtős. Legalábbis nekem ezt mondták, amikor utána kérdeztem nem régen.
2012. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Üdv! Szerintem, semmi akadálya nincs, ha a behozatalkor befizették a vámhivatalnál az alkatrész vámot.De szerintem ez még utólag is befizethető.Utána kellene járni.De a KPM-honlapján (Közlekedési Felügyelet)utána tudsz nézni.Remélem tudtam segíteni.
2012. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!