Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma telt le az az idő mikor...

Ma telt le az az idő mikor bekéne vennem a fogamzás gátlómat de csak holnap tudom megvenni baj ha 1 nappal később kezdem el szedni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 14:53
 1/2 anonim válasza:

Nem baj ha egyfázisurol van szo. Ezt ismerem másikfajtárol nem tudom.

Viszont védekezni kell az első két hétben mert addig nem véd ha nem az elsö napon kezded el szedni.

2012. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, de én legalább 3 napot késtem volna vele. Én inkább kihagyom a hónapot, és majd ha megint megjön, folytatom. Most úgy sincs tartós kapcsolatom, amúgy is gumit használnék. :D Csak nekem részben hormonális gondok miatt is írták fel, ezért inkább nem akartam belekavarni hogy elhúzom, legalább most megnézem, hogy segített-e valamit az alapproblémán (40-50 napos, nagyon fájdalmas ciklusaim voltak bogyó nélkül). :D
2012. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!