Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnátok javasolni?...

Mit tudnátok javasolni? Melyik munka az ideális? Hol tud az ember napi szinten lányokkal ismerkedni, amellett hogy pénzt is keres?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és elhatároztam hogy januártól új életet kezdek.a határ nincsen messze így valószínű külföldre megyek dolgozni! tudnátok olyan munkát ajánlani nekem ahol sok sok emberrel megismerkedsz és kapcsolatokat tudsz építeni? 5 hónapig egy élményparkban dolgoztam,na ott nagyon sok lányt megismertem. egy nagyon jóképű srácnak tartana,és ezt ki akarom használni,de nem tudom milyen munka lenne az ideális?egy kicsit magabiztosabbá is tenne ha sok lány csak miattam jönne oda ahol éppen dolgozom.de mik lehetnek ezek?felszolgálás?hajó munka? nem ju eszembe 1 olyan munka sem ami összefügg a kapcsolatépítéssel és jól is lehet vele keresni... nem egy mosogatói állásra gondoltam. előre is köszi. a célom most 3-4 éven belül kialakítani a jövőmet és közbe sok lányt megismerni..élni az életet!!
2012. dec. 29. 12:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!