Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek alapvetően mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alapvetően mitől függ az, hogy egy ember igényei mennyire magasak?

Figyelt kérdés

Arra vonatkozik a kérdés, hogy kit szeretne vagy tud elfogadni párjának. Az is érdekelne, hogy szerintetek sztenderdizálható-e ez a kérdéskör, vagyis vannak-e olyan igények egy leendő párral kapcsolatban, amik az emberek többsége számára fontosak, és ha igen mik. Ezt esetleg csinálhatjuk közvélemény-kutatásos formában is, vagyis mindenki leírja a sajátját. Testit, mentálisat, érzelmit. mondjuk legyen ez a csoportosítás.

A válaszokat előre is köszönöm



2012. nov. 15. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én kb pont azt várom el, amit teljesíteni is tudok. (pl átlagos arcom van, így én se akarok helyes srácot, ellenben a testemmel sokat foglalkoztam, így ezt elvárom, képzem magam, olvasok sokat, próbálok minél intelligensebb lenni, tájékozottabb, ezt ugyanúgy elvárom... kb így képzeld el) De komolyan, és nekem ebből még nem volt gondom. Azzal van a probléma inkább, amikor valaki mindenfélét elvár, de nem nyújt cserébe igazán semmit, vagy csak édeskeveset és azt hiszi, hogy az elég.


21L

2012. nov. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lila nyuszi ***** válasza:

Nálam alapvetően elégé lekorlátozott milyen társra vágyom. Hasonlóságot keressük többnyire.

Intelligencia, lelki mélység, gerinc, vonzalom alap. Bár igazából arra vágyom, hogy vele lássam a jövőmet, de az már kizárt... Már nem tudnék megmaradni senki mellett.

Az sem jó ha túlságosan hasonlít és persze a másik sem.

Ami belőlünk hiányzik vagy amiket értékelünk vagy csak kémia.


21/N

2012. nov. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek nagy elvárásaim. Felesleges. Mert olyan sosem lesz, amilyet szeretnénk. Én általában mindent "elviselek" vagy elmondom ha zavar valami, mert azzal ha fontos vagyok neki változik, ha nem akkor úgyis vége, de ez fordítva is így van. Ezt elvárom, ha valakinek nem tetszik valami azt mondja meg, mert ez az alapja mindennek, nem az hogy esetlegesen a kapcsolat végén vágja a fejemhez hogy ezt is meg azt is utálja bennem...de akkor miért nem szólt?



Szóval amit alapnak gondolok testileg: Legyen magasabb, mint én. Semmi több.

Mentálisan: Nem kell hogy egy tudós legyen, de legyen alap tudása. Ne legyen buta.

Érzelmileg igazából csak annyi, hogy ne sírjon úgy mint egy lány, mármint hogy mindenen...(volt ilyen pasim és az valami tragédia, hogy MINDENEN elkezd bőgni mint egy 5 éves kislány...én se sírtam ennyit sose..:S)


Szóval azt hiszem ennyi:)

2012. nov. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindig igen magas, szárnyaló igényeim voltak. Aztán szerelmes lettem...............



20/L

2012. nov. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell sok minden, elég annyi ha egy csajjal kölcsönösen elfogadjuk és támogatjuk egymást, nem a másikban keressük egymás hibáit.Egy fajta lelki mélység is szükséges, testileg elég ha igényes.
2012. nov. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki magából indul ki! Olyan külső belső tulajdonságokat keresünk valakiben, amik bennünk is megvannak! (vagy azt hisszük hogy meg van) Persze vannak irreális igények és elvárások, de ezek zátonyra is futnak! Pl. Van egy negyvenes, kopaszodó, sóher munkatársam, akit 12 év után kidobott az élettársa. Most társkeresőzik, és milyen nő után áhítozik? Legyen 25-30 éves, legyen szép arca, hosszú haja, és természetesen nagy melle! Na, hogy ilyen csajt találjon, aki szóba is áll vele akkora az esély, mint a lottó ötösre! :)
2012. nov. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem külsőre szinte semmi igényem nincs azon kívül, h ne legyen nálam magasabb a lány. Belsőre annyi, h legyen intelligens, kedves, de őszinte, és el tudjon fogadni a külsőm ellenére is. Az utóbbi 2-t még soha egyetlen nőben se találtam meg.

A nők ezzel szemben elvárják, h a pasijuk egyértelműen jobban nézzen ki, mint ők nőben.

2012. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy igényem van, mégpedig, hogy szeressen az az illető, és én is szerethessem őt. A többi már csak körítés.
2012. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Magas igényei lehetnek annak, aki jól ismeri önmagát és annak, aki alig vagy egyáltalán nem ismeri önmagát. Utóbbi elvárásai kifejezetten irreálisak is lehetnek.

Sztenderdizálni lehet, de az egy átlag vélemény lesz, nem mindenki fog beleférni.

Közvélemény kutatásra: Testi szempontból nekem annyi a fontos, hogy legyen ápolt, tiszta, a többi mellékes, az már csak az (általam nem szabályozható) vonzalmon múlik, ami vagy megvan, vagy nincs meg. Így mondhatjuk, hogy kifejezetten nagy a tűréshatárom.

Amiben viszont magasak az igényeim, az az illető hozzáállása, gondolkodása, világnézete, tehát mind a mentális, mind az érzelmi szekció. A fentiek mindkettőbe beletartoznak egy kicsit. Hasonló a hasonlónak örül alapon működik ez nálam, persze nem baj, ha vannak eltérések, csak azok ne a túl lényegi dolgokban legyenek. Jó kérdés persze, hogy mi számít annak. Tapasztalom, hogy néhányan kifejezetten meglepődnek azon, hogy nekem mi lényeges és mi nem.

2012. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy mennyire vágja át magát az ember vagy pl. mennyire esz meg a médiából érkező pop sztár feelinget. Ma mindenki popsztár. én kizárólag antiszociális underground mentalitású lánnyal jönnék csak össze (no fb account, no idézetek, no gagyi dolgok szeretete, és nem tud mit kezdeni a felszínes helyzetekkel és pl Redmant hallgat), de ilyen lány nincsen.
2012. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!