Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek holnapra hány...

Szerintetek holnapra hány bulizó lesz aki meghalt részegen az utakon?

Figyelt kérdés

Gondolom törölni figják a kérdést, de azért ide írom mert ezt még talán olvassák.

Nagyon komoly, nálunk itt részegen kocsikáznak a hülyék, de olyan jeges az út, hogy haza fele csúszkáltam rajt.


A másik meg, hogy az emberek közé dobálják ezeket a felszálló tüzijátékokat.. valamelyik eltalál valakit, meggyújtja a ruhát vagy a bőrét megéeti valakinek.. úgy imádom mikor az emberek ilyen felelőtlenek. Ti hogy vagytok ezzel?



2013. jan. 1. 00:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor elnézést a modiktól, csak azért ide írtam, mert láttam, hogy ezt még olvassák aztán átfutott az agyamon amíg jöttem hazafelé :)
2013. jan. 1. 02:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy törlik. inkább átrakják másik kategóriába.


de az én kérdésem meg az lenne, vajon hányan esnek ilyenkor teherbe úgy h nem is tudnak róla? :(

vagy tudnak róla, és idejönnek majd kérdezni h "terhes lehetek?"

2013. jan. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az mégjobb :D

Hát gyerekek... érdekes ez a mai világ :)

2013. jan. 1. 02:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!