Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen lefeküdtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen lefeküdtem egy barátommal. Most mit kéne tennem? 18/L

Figyelt kérdés
Már nem voltam szűz, volt egy barátom aki csúnyán átvert és kihasznàlt, de még mindig őt szeretem. Aszokásos csapattal elmentünk bulizni, és most életemben először annyira magam alatt voltam hogy ittam. Halványan de emlékszem hogy egy haverommal lefeküdtem. Ő józan volt. Annyira rosszul érzem most magam amiért valaki olyannal tettem ezt akibe nem vagyok szerelmes, mintha valami útszéli lennék... A haveromra is haragszom amiért kihasználta a helyzetet, nem bírok a szemébe nézni.... Mit csináljak vagy mit kéne mondanom? Ettől már elítélnétek?
2012. nov. 21. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
bevenni egy eseményutánit
2012. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Terhes nem lehetek fogamzásgátlót 2 éve szedek.
2012. nov. 21. 19:16
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
A havert többé nem nevezni havernak és mélységesen bánkódni. Többet nem igazán tehetsz.
2012. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
nem itélnélek el :)
2012. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Haragudj csak magadra meg a haverodra, de azért gondolkozz el azon, hogy milyen keskeny is az a mesgye a szerelemböl lefekvés, meg a utszéli lefekvése között?
2012. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem olyan nagy dolog, nem te vagy az első. Ha meg a terhesség sem jöhet szóba, akkor vedd egy laza kis kalandnak :)

Persze, nem jó dolog, de ki kell ezt is próbálni.

Tanulság: tudd, hol a határ.

2012. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ASOT ***** válasza:
17%
Ha ennyi eszed volt, akkor okold magadat!
2012. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
43%
Ezért ne igya hülyére magát az ember, h tudja mit csinál, és tudja döntései milyen következményekkel járnak!
2012. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el,de az tény,hogy hibáztál.Ezen már nem tudsz változtatni,így aztán kár is rágódni rajta.Éld tovább az életed annak tudatában,hogy gazdagabb lettél egy tapasztalattal,és már tudod,mit nem szabad elkövetned a jövőben,ebből is tanultál valamit.
2012. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De most fer vele szemben ha azt mondom haragszok rá? Nem csak az ő hibája volt de annyira szégyenlem ezt az egészet, és nem tudom azzal magammal szemben jot teszek-e ha haverok maradunk. :lyn/ mert neki ez ennyi +1 havercsaj aki megvolt de nekrm ez nem megy ilyen egyszerűen
2012. nov. 21. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!