Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm apja részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm apja részegen nyitott ránk! Sokkolva vagyok, teendő?

Figyelt kérdés

Ma voltam ott először náluk,és azt is tudtam,hogy apja iszik.

Amikkor én mentem oda hozzájuk akkor ő már nem volt ott.Az anyukájával jól megismerkedtünk.Nem volt kínos csönd,gördülékeny volt.A barátnőm megmutatta a szobáját,bent is voltunk szépen nyugodtan míg be nem rontott és el nem kezdet ordítozni velem,hogy takarodjak a házából..Én nem tudtam,hogy mit tegyek,legszívesebben behúztam volna neki.A barátnőm sírt, szegény rosszul van lelkileg,megviselte jobban mint engem.

Eljöttem onnan,felesleges volt volna ott maradnom,az anyukája is rendes volt..

Mondjuk az apjával lesz még egy két keresetlen szavam,hogy mit képzel,hogy rettegésben tart másokat és elissza a pénzt...

Ilyenkor mit tennétek,mert most fogalmam sincs.

Irt nekem üzenetet,hogy bocsássak meg, persze rá és az anyukájára nem haragszok,és ugyan úgy szeretem őt.

Az én apám is ivott,de ő már nem él.Volt példa előttem,és áttudom érezni a helyzetét....

20/F


2012. nov. 17. 22:22
 1/7 A kérdező kommentje:
megismerkedtem *
2012. nov. 17. 22:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Khm... kérdezd meg Dr. Varga Istvánt, hogy mi a teendő... Szerintem szívesen elmagyarázza neked, hogy miért nincs igazad :DDD :P

Amúgy költözz össze a barátnőddel, ha komolyan gondolod, vagy valami... az nem jó, ha terrorban tartják.

F17

2012. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hanariko ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy te ezzel bármit is tehetsz, illetve hogy tenned kéne, mert azzal csak rontasz a saját helyzeteden. Biztos nehéz, de esetleg barátnőd (nem to hány éves) hozzádköltözhetne, akkor ő legalább védve lenne. Gáz helyzet, tényleg nem tudsz sok mindent csinálni.
2012. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyik teendő, hogy nem te szólsz be az apukánk. Azzal semmire sem mész, kivéve hogy talán még el is tilt a lányától. A barátnődet nyugtasd meg, mond neki hogy szereted stb. Anyukával kéne beszélned először erről, ha már mindenképpen tenni szeretnél valamit ez ügyben. Csak úgy ne hord le az apját, mert abból csak te kerülhetsz ki rosszul. :/

Remélem valamennyire segítettem. :)

2012. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Szerintem szívesen elmagyarázza neked, hogy miért nincs igazad :DDD :P "

Mit értesz ez alatt?

2012. nov. 17. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
HAsonló helyzetben vagyok, mint a barátnőd, de szerintem ebbe nem nagyon kellene beleszólnod. Az, hogy iszákos az apa, csak a családra tartozik, neked az a feladatot, hogy a barátnőd mellett legyél, és támogasd, ha szüksége van rá.
2012. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, ez a jó, magyaros, régi hozzáállás: családi ügy, ne szólj bele.

Itt családon belüli erőszakról, terrorról van szó. Védd meg a lányt, költözzetek el, de ne felejtsd el, hogy utána rád lesz utalva. Ne hitegesd, ha nem gondolod komolyan.

Véletlenül se verekedj, abból csak baj lehet. Pl. visszaadja a lánynak. Vagy feljelent. Kemény dolog, észnél kell lenni.

2012. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!