Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a fiú-lány barátságban...

Hisztek a fiú-lány barátságban? És miért?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.. nekem is unokatesóm lány (én fiu) jol elvagyunk. vagy egy melegnek is lehet idegen lány barátja, sok midnent nemtudna vele csinálni..de sztem ez józan ész és felfogás kérdése. ha vkinek nem tetszik vki,és eldönti az agyában hogy több mindent nemakar töle akkor nem is fog. bár ezt sokan nem képesek megtenni.. nekem egy zsák lánybarátom is van (köztük az exem akinek már völegénye van) mégis eszem ágába nem lenne vele csinálni semmit mert már nem szeretem és felfogtam hogy másvalakije van pl
2013. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első igen neked megy mivel rokonok vagytok. Szerintem haverság létezik. Meg az is lehet,hogy a lelki társad nem a szerelmed de ellenkező nemű. De mély barátság szerintem csak rövid ideig működhet.
2013. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sztrecskó ***** válasza:
Igen létezik. Rengeteg fiú barátom van. És közülük jópárral azt mondhatom, hogy mély barátság alakult ki közöttünk. Hiányoznak, jó velük találkozni, beszélgetni, és éppen ugyanúgy mindent meg tudok velük beszélni, mint ha lányok lennének. Jó, menzeszről ritkán esik szó... :P De amúgy tényleg igaza van az elsőnek, ez hozzáállás kérdése. Én sem akartam sosem semmit a fiúbarátaimtól, se ők tőlem. Egyszerűen tudtuk mindig, hogy értelmetlen lenne többet kihozni a barátságunkból, mint ami. Egyszer a haveri társaságom elkezdett arról súgdolózni, hogy szerelmesek vagyunk egymásba a legjobb fiúbarátommal. Mi csak nevettünk rajta. Viccelődtünk vele, hogy titokban járunk, és meg tudtuk beszélni egymással, hogy nem akarunk többet. És még egy fontos dolog. Van, aki szerint akkor lehet barátság két különböző nemű között, ha az egyiknek párja van vagy nincs köztük fizikai vonzalom. Az én legjobb fiúbarátommal ez nem volt igaz. Nem volt párja egyikőnknek se, és azt is tudtuk egymásról, hogy külsőleg bejövünk egymásnak. De még így sem érte volna meg. Most nekem van egy nagyon jó, tartós párkapcsolatom, és még így is barátok vagyunk. Párom pedig egyáltalán nem féltékenykedős. Sőt. :) Ők is jó barátok. Szóval igenis létezik, csak van, akinek nem jön össze. 20/L
2013. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :) Azért írhattok még :)
2013. jan. 10. 16:14
 5/5 anonim válasza:

szerintem is létezik

pl nekem rengeteg lány barátom van és néha jobban elvagyunk mint a haverokkal

2013. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!