Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik nem hisznek a lány-fiú barátságban mit várnak el egy kapcsolattól? Nekik akkor nem a kölcsönös bizalomról szól csak a szexről?

Figyelt kérdés

Csomó pasitól hallgatom hogy a nők csak kétszínűek, áskálódók, megbízhatatlanok lehetnek.

utána meg jön a másik szöveg hogy viszont "nőként tekintek rád, legyen randi vagy szeretnék járni veled".

csak nekem tűnik ilyen ellentmondásosnak a dolog, hogy lenézik a nőket, közben meg párkapcsolatot akarnak?

akkor jól sejtem hogy részükről az csak a szexről szólna?

ha eleve képtelennek tartják a nőket barátságra (mert szerintük lány lánnyal se tud barát lenni) akkor mit várnak igazán?

csak minden nap biztos szexet, kaját az ágyba meg takarítónőt?

komolyan érdekel...

mikor meg ezek után kikosarazom őket próbálva udvarias lenni hogy bocsi nem keresek kapcsolatot, akkor ilyen dumát lenyomnak hogy "értékes ember vagy, kívánom hogy találj egy pasit akivel boldog leszel".

minek mond ilyet amikor közölte hogy milyen sz@rok a nők és lesírt hogy lenézi őket? meg pont hogy nem akarok kapcsolatot valóban.

viszont érdekel, mi is jár akkor az eszükben, szerintük milyen egy jó társ, mi értelme olyannal együtt lenni, akiben ezek szerint nem bíznak, nem tartják magukkal egyenrangúnak (nem tartják embernek?)

és hogy minek kell egyáltalán kapcsolat, mondanák hogy csak járjunk össze szexért

nem merik kimondani hogy csak erre tartják jónak a csajokat, ennyi lenne? így se jön össze a párkapcsolatosdi, ha ennyire ellentmond magával


2012. okt. 10. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

"viszont érdekel, mi is jár akkor az eszükben, szerintük milyen egy jó társ, mi értelme olyannal együtt lenni, akiben ezek szerint nem bíznak, nem tartják magukkal egyenrangúnak (nem tartják embernek?)"


Egyszer meg kell próbálni bízni valakiben. Hátha pont Te leszel az...

2012. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát de ilyen szöveg után szerintük, még pozitívan gondolkodok majd velük kapcsolatban? :D

aki lenéz, aki csak szexre akar vagy legalábbis amit mond abból úgy lehet érteni, abból nem kérek

2012. okt. 10. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha megteszi feléd azt a lépést, hogy felhozza ezt a témát, meg hogy tetszel neki, esetleg megpróbálnátok-e, ezzel azt (is) mutatja, hogy benned már bízik valamennyire és később szeretné, ha miattad változna a negatív véleménye.
2012. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

akkor ráfaragott :D

csak nem értem mit reménykedik :D hiszen ő általánosított, ő mondta hogy az összes csaj ilyen meg olyan... aztán volt hogy mondtam hogy akkor próbáljuk ki hogy jó barát lennék-e, hátha változik a véleménye

á nem, nem az nem jó, párkapcsolat viszont lehet

aha

előtte jól megsért hogy nem néz ki belőlem semmi jót, aztán azt várja hogy ezek után még feküdjek is le vele, vagy netán még szeressem? :D

2012. okt. 10. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát szerencsére nem minden férfi gondolkodik így.

Szerintem nem lehet általánosítani, mindkét nemben van olyan, aki semmire sem jó.

2012. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szóval nem érdemes velük foglalkozni? :D
2012. okt. 10. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Vannak normális emberek is.
2012. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!