Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy zseni vagyok?

Lehet hogy zseni vagyok?

Figyelt kérdés
az a kérdésem hogy lehet hogy zseni vagyok ? mert hát nem tartom magam valami nagy géniusznak mert ovodában nagycsoportban kétszer jártam ugyhogy most hatodikba jrok és hetedikbe kellene . És matekbol mult évbem 4 es voltam most joformán csak 3 asaim vannak és a fizika jegyeim : 1,3,4,a 4-es témazáro végulis de az 1,3 akkor nem is tanultam . akkor a kérdésem : egy iq teszten a neve : [link] ezen 160 at adott ki . kérlek hogy gyorsan irjatok és ne kritizáljátok a helyesirásomat telorol irok és éjszaka.

2013. jan. 3. 01:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nagyon nagy zseni vagy remélem apádék is ennyire büszkék rád mint én...
2013. jan. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 intrepid ***** válasza:
90%
Oviban a nagycsoportot azért kellett kétszer járnod, mert megbuktál játékból?
2013. jan. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mert amikor anya elvitt egy gyogypedagogushoz az azt mondta hogy ilyen gyereket nem hoznak ide azaz okosabb vagyok mint gondoltk de nem volt gedvem játszani és akkor azt mondtam mindenre hogy nem tudom . de ezek a r....kok ujrajáratak . akkor lehet hogy tényleg zseni vagyok ? az elsőt nem értem . ez vallami piszkálás ?
2013. jan. 3. 02:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Tök átlagos vagy ez a teszt nagyon gyenge, de a jegyeid lehetnének jobbak is. Az ovódának meg nem sok köze van az iq-dhoz. Ha az IQ-dat akarod megtudni a mensa.hu oldalon végezd el a próba teszt-et és írd ide az eredményt.Akkor megmondom hogy milyen vagy.
2013. jan. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
én elhiszem,hogy mobilról írsz na de haver ilyeneket,hogy ,,hatodikba jrok" kihagyni az á betűt meg ,,évbem" az n betűt összekeverni az m-mel...ja és ha már fizikából 1-esed van akkor hatalmas zseni vagy meg is hajolunk előtted mester..Albert Einsteint 6-szor pipálod
2013. jan. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ez egy baromi könnyű teszt, úgyhogy biztosíthatlak hogy nem vagy zseni.
2013. jan. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a teszt nagyon könnyű. Én osztályomban szinte senki sem tanult és mindenki négyes ötösöket kapott (inkább ötöst). Szóval nem vagy zseni.
2013. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hoppá ezt nem tudtam . az iq -t lehet növelni ?
2013. jan. 3. 15:26
 9/14 sztrecskó ***** válasza:
Eistein is bukásra állt matekból és fizikából. Ne bízd el magad, hogy mennyire vagy zseni a teljesítményeden kell látszódjon. Hacsak nem azt mondod a világnak, hogy egy soha meg nem értett zseni vagy.
2013. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Einstein matematikát 12 éves kora körül kezdett tanulni. Egy időnként felbukkanó történet szerint megbukott matematikából, de ez nem igaz; csupán a tanulmányi minősítéshez rendelt érdemjegyek változtak meg 1896-ban, ekkortól a legjobb jegy a 6-os lett, amely addig a legrosszabbnak számított, s ez okozta a félreértést évekkel később."

Tehát ez csak tévhit, nem állt bukásra einstein.Itta másik bizonyíték:

[link]

"Einstein érettségi bizonyítványa 1896-ból. A 6-os a lehetséges legjobb jegy. Látható, hogy az a tévhit, miszerint Einstein rossz lett volna matematikából, hamis."

2013. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!