Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne izgalmasabb az...

Hogyan lehetne izgalmasabb az életem? Napjaim?

Figyelt kérdés

Vidékről költöztünk fel Pestre, mert a szüleim itt kaptak egy új munkát, de itt alig van barátom, mármint úgy olyan igazi barátom, és nem is szeretek nagyon itt lakni. Nem érzem jól magamat. Szeretnék tenni a helyzet ellen, de nem nagyon tudok...Felkelek, suiba megyek, hazajövök, elmegyek edzésre,tanulok este 10-ig kb., és lefekszem. És minden egyes nap ugyanezt csinálom. Mindig arra gondolok, hogy ha majd nagyobb leszek akkor tök jó lesz, majd kiköltözök külföldre, és boldog leszek.Erre nekem más azt mondta, hogy ne akarjam ezt a jövőre bízni, mert hogy most kel tennem érte. Sajnos és még a hétvégéken sem tudok elmenni sehová, mert még nagyon messzire nem engednek el, és a környéken, meg semmi érdekes nincs. Szóval igazából, hétvégéken is itthon " punnyadok". Szoktam olvasni, filmet nézni, tanulni, netezni,de igazából, ez nekem nem sokat segít. Max. nem unatkozok, de én szeretnék új dolgokat kiprbálni, utazni, kirándulni, stb. Csak sajnos ki se tudok mozdulni a lkásból, mert még nem engednek el olyan messzire...:( van valami tipetek, hogy hogyan tudék ezen változtatni?


LÉGYSZI NE ÍRJATOK CSÚNYA VÁLASZOKAT!!!



#élet #izglamsabb
2013. jan. 3. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Az edzés szerintem külön jó, hogy ennyire intenzíven csinálod. Hétközben nekem sincs időm, én is hétvégén járok el szórakozni.

Arra, hogy eljárhass azt tanácsolom, hogy legyél nyitotabb, szerezz barátokat, haverkodj. Pesten ezerféle lehetőség van, ahiova el tudsz menni, nem feltétlen kell messzire menni ahhoz.

Suliban, edzésen nincsenek jófej emberek?

2013. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia 13 vagyok, és a suliban is sok kedves, jófej gyerek gyerek van, csak nem olyan igazi maradandó barát. Persze néha szoktam velük lenni, de olyan igai nincs még itt. Vidéken nagyon sok barátom van,és szoktam velük tartani a kapcsolatot, de azért suli időben Pesten vagyok.


Egyépként köszi az ötleteket! :)

2013. jan. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!