Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hamis barát?!

Egy hamis barát?!

Figyelt kérdés

Elég durvákat írogatnak nekem ask.fm-en és szeretném megtudni, hogy a "barátnőm"-e az... Csak ő szokta nézegetni, mert csak néha napja vagyok fent, és akkor sem írom ki h kérdezzenek. Nem ez az első húzása, van egy idézetes oldala, ahol én is admin voltam (mostmár vagyok) és amikor újra visszavett megtaláltam az üzenetek között, hogy mindennek elhord egy lánynak, amiért én tettem tönkre az oldalt. Holott, én magasról lesz*rtam az ő kis béna idézetes oldalát...Álbarátokat talál ki magának, az egyik Mimike, a másik Balázs, aki elvileg a pasija is volt... És még ő van felháborodva ha mondom neki h nem hiszek neki! Soha egy értelmes bizonyítékot nem tudott mutatni h ezek a személyek léteznének-e... Nem bízok benne, és tudom, hiába is tagadja, tudom, hogy ő törte fel a Facebookomat és az ask.fm-em is... Félek azt írni neki h ne legyünk barátok, mert elkezd fenyegetni, mert vannak közös videóink, biztos feltölti a netre, és jót röhög rajtam mindenki...

Kérlek segítsetek! Ez a lány őrült! A Haloween-i buliján voltam, ahol olyan feladatokat kaptam, hogy vegyek a számba 5 jégkockát(majdnem megfulladtam), 25 db vasabis mogyorót vagy mit( itt is hasonló a helyzet, majdnem megfulladtam) aki nem csinálta meg a feladatokat fel kellett mennie a padlásra, ahol hideg volt, és sötét 5 percre. szerencsére nem én voltam.. de az a lány utána le is lépett.. folyton ijeszteget. Azt hiszi h látja a szellemeket, és az aurát. Szerintem pedig csak nem tud mivel kitűnni a többiek közül, azért csinálja ezt, olyanokat mondd, mint pl: úúristen ott van egy szellem mögötted, áá ne légy ilyen közel hozzám, zavarod az aurám(holott ilyen az életben nem lehetséges, hogy ilyen érzékeny legyen az aurája BÁRKINEK is)

Kérlek válaszoljatok, nektek mi a véleményetek??

13/L :((



2013. jan. 5. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy ez a lány terrorizáljon. A buliján végzett feladatok alapján, neki csak az a fontos, hogy mások felett uralkodjon, és másokat megalázzon, megfélemlítsen. Később biztos nem lesz népszerű. Nem hiszem, hogy olyan ciki videó készült volna rólad, amivel ennyire lehetne zsarolni. Ha meg igen, akkor ha ezzel fenyegetőzik, csinálj úgy, mintha egyáltalán nem érdekelne, és mondd neki, hogy tegye csak meg, legyél teljesen közömbös, esetleg nevesd ki. Ha látja, hogy nem tud rád érzelmileg hatni, belátja, hogy nem is tud hogy bosszút állni rajtad, és tuti, hogy még ő fog könyörögni a bocsánatodért!
2013. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány direkt elakar magától taszítani.Azt akarja, hogy összeveszetek. Máshogy fogalmazva: Nem kell neki a barátságod. Ő nem akarja megtenni, ezért rávezet ara, hogy te tedd ezt. Mármint, hogy végeztem veled.

A másik eset: Valamivel ártotál neki, és azt próbálja vissza adni...

Beszélj vele, négyszemközt!

2013. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy megbántottam-e! A hetediket új suliban kezdte(nem véletlenül, nem maradtak barátai) és most az új suliban sincs nagyon senkije, a tanárok utálják, és az osztálytársai is, csak egy nyolcadikos maradt, meg én.Újabb hihetetlen sztorit talált ki, de nem hittem neki, utánajártam, egy közös ismerősünknél(távol lakik tőlem, de egy megyében) mivel őt is felhozta a történetben(a pasiját lesmárolta a volt osztálytársának a barátnője)és ő azt sem tudta, hogy miről van szó. Amikor megtudta, hogy utánajártam, azt írta, hogy feltörték a Facebookját, és nem ő volt...

Újabb álbarátok, álfészek, ahol eljátssza hogy milyen jóba vannak(mert ő is látja a közös képeimet a barátaimmal).

Egyébként buta is, 3 hármasa lett félévkor, +szorgalom, és magatartás is 3-as...

Az egy, amiért nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot, hogy nyárin amikor nálunk volt, és mi már bementünk a házba, az anyukája elkezdett sírni(!!!) hogy én maradtam az egyetlen barátnője, aki még nem verte át(Ezt anyuéknak mondta) és amikor elmondta anya, nem akartam én is ott hagyni. Beképzelt, és bunkó.. Meg természetesen flegma! :/ Neki csak a lájkok számítanak a képein, ha nem ugrok azonnal és lájkolom, én vagyok a "úú te f*szfej"

ÉS NEM ÉN KERESEM A TÁRSASÁGÁT! MINDIG Ő ÍR RÁM...

2013. ápr. 20. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:

A bulin a játékok nem voltak annyira durvák szerintem. Kell egy kis hulyeskedés. De az biztos hogy ennek a lánynak van valami komoly problémája. Szerintem o sem bizik senkiben, es talán soha nem is erezte azt hogy valaki szereti.Ki tudja otthon is hogy bántak vele. Csak mert az ilyenek szokták magukat fb on futattni. Lehet hogy az lenne a legjobb ha megprobálnál vele oszintén beszélni. Talan kérdezzd meg tole hogy mi bántja, miért ilyen? Mond neki hogy te megérted es szeretnél igazán a barátja lenni.

Valoszínu hogy nem lehet olyan okos, amiért igy bánik a barátaival, es nem tudja az érzelmeit rendbe tenni. De attol meg hogy volt két hármasa nem hulye. Sot általánosban nekem szinte csak hármasaim voltak. Kozépiskolában viszont minden olyan tantárgyol 5 os voltam ami érdekelt. Meg sem vagyok buta , rengeteget olvasok. Inkább a korlátok es az iskolai rendszer miatt, az ostoba maradi tanárok miatt nem ment a suli. Nem védeni akarom a csajt, hiszen elég szemét modon viselkedik. Csak mindenek oka van, es talán egy kis megértés, az oszinte ,jo indulatu kozeledésed segitene rajta.

2013. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!