Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetnének barátaim?

Pegazus900 kérdése:

Hogyan lehetnének barátaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most külföldön élek és nincsen 1 barátom se.

Az itteni járást még nem ismerem a nyelvet meg nem is tudom még annyira hogy naponta folyékonyan tudjak beszélni.

Viszont velem van gond mert félek ismerkedni.

Az elején még jöttek is hogy beszéljünk de az angol tudásom se volt elég a hoz hogy tudjunk normálisan beszélni mint pl otthon (Magyarországon).

Most meg már semmi nem megy nem beszélek semmit senkivel van segéd tanárom azzal csak de tőle is csak annyi ''ez hogy van és ez''.Légy szíves segítsetek mert már az igazgató szihológushoz küldetett.Nincs semmi önbizalmam ismerkedni bárkivel is és már én is szeretnék, de hogy?



2013. jan. 5. 12:36
 1/1 anonim válasza:

Szerintem először keress ottani magyarokat, akik már ismerik a "dörgést" és közben nagyon tanuld a nyelvet.

Addig ameddig félsz ismerkedni, mások is megérzik a feszültséget rajtad és nem szívesen lesznek a társaságodban. Olvass sokat mindkét nyelven, hogy szép szókincsed legyen, így bátrabb is leszel + több témában leszel jártas.

Régebben én is félénk voltam, de ez már a múlté.

2013. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!