Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ennyire rosszindulatúak...

Miért ennyire rosszindulatúak az emberek?

Figyelt kérdés

Tudom, egy elég érdekes témát dobtam most fel. Órák óta gondolkodok azon, hogy vajon MIÉRT? Miért kell egyik embernek a másikat bántani? Vajon mi öröme lelik abban, hogy megbántja egy társát?

És ha A bántja B-t, akkor B-bántja C-t és ez így megy tovább?

Ha engem megbántanak, akkor nekem mért kéne mást bántanom?

Amikor engem tényleg megbántanak, lealáznak akkor elgondolkodok azon, hogy vajon van-e alapja a vádaskodásának, ha pedig rájövök, hogy nincs, akkor azon gondolkodok el, hogy miért van benne ennyi rosszindulat?

Ha az embereket a hibáik miatt ítélik el, akkor könyörgöm: "Az vesse rám az első követ, aki még nem vétkezett"

Minden embernek van hibája, "fogyatékossága" amiről nem feltétlenül tehet, és kifordul a gyomrom, amikor arra gondolok, hogy valaki ez miatt bántja a másikat..

Nektek mi a véleményetek?

Csak én fogom fel ezt így és túlreagálom vagy egyetértetek velem?

PERSZE TISZTELET A KIVÉTELNEK!


2013. jan. 5. 22:25
 1/2 sztrecskó ***** válasza:
A világ efelé halad. HA a másikból viccet űzünk, azt hisszük, a saját hibáink kevésbé tűnnek ki.
2013. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hinni lehet ezt, de ettől még nem lesz így. Ha hibázik az ember, tanul belőle és ha kell felvállalja, legalábbis szerintem..
2013. jan. 5. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!