Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot válasszak, ha...

Milyen sportot válasszak, ha úgy akarok verekedni, mint Leo Howard?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ő karatézik,de állítólag magyarországon ez nem jó döntés,mert elég gyenge az oktatás.Makón tudnék sportolni járni,és mindenképpen szeretnék még ha sok időbe is telik,(mert ő már 12 éve űzi a sportot) olyan mozdulatokat csinálni,és olyan jól verekedni mint ő!Tudtok ajánlani valamit?
2012. aug. 21. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

ez egy kisfiú bakker:D.

amúgy meg egy kumite,bunyós videót sem találtam róla,uh ez az állításod,hogy jól verekszik nem tudom,hogy mi támasztja alá.

szerintem nem is indult még egy rendes versenyen sem,csak hadonászik.

katázni megtanítanak akármelyik karate klubban.

2012. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 éves,ahogy majdnem én is,és ha nem találtál róla olyan videót az a te bajod,ja és 2x-es világbajnok és hadne soroljam még.Én is szeretnék úgy "hadonászni" ahogy ő!Ja és igen megtanítanak,csak nem úgy,állítólag magyarországon elég gáz a karateoktatás.
2012. aug. 22. 10:36
 3/4 anonim válasza:

Figyelj...

Amiket ő "csinál" én nem nevezném karatének...

2012. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Darklight18 válasza:
Láttam h régen írtad a kérdést de egyébként csak karatézni kell beíratkoznod. A karaténak amit ő csinál egy ágazata az ismerősöm is azt tanulja amit ő csinál. Egyszerűen olyan fajtára kell beíratkozni. Magyarországon is van olyan. Egyébként meg ha úgy szeretnéd mint ahogy a harcra fel!-ben csinálja akkor viszont olyat nem igazán tudsz tanulni mert abban rendesen gyalázzák a sportot nem izazán úgy van mint ahogy ott.
2013. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!