Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenki elítéli azt aki...

Mindenki elítéli azt aki discoba jár? Ti, hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Olvastam több válaszban is, hogy elítélik azt aki discoba jár.

Nos, én is járok, nagyon ritkán de járok és azért megyek oda, hogy kiengedjem a gőzt és bulizzak egy jót a barátaimmal...nem b@szni megyek és piálni...

mégis elítélnek???!!!


2009. aug. 27. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Én is járok,engem is elitélnek nagyon sokan...

ez van:)


Ha nekem így tetszik,és nekem ez jó,akkor tőlem akárki beszólhat nem érdekel:)

2009. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Én azokat ítélem el, akik drogoznak, rengeteget piálnak, kiteszik mindenüket, meg mondok egy példát: 1 este 6 másik emberrel smárolnak, ebből 5öt a discoban ismertek meg és 3-an azonos neműek az illetővel. Nha az ilyeneket ítélem el!

Aki discoba jár, táncol egy jót és szórakozik a barátaival azzal semmi bajom...de valljuk be, ez a kisebb része a discosoknak...

Meg magát a zenét sem szeretem, nem bírom ki egyszerűen

22/L

2009. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

én csak azokat ítélem el akik leisszák magukat, cigiznek, drogoznak, r.bancok

én nem járok discoba, mert anélkül is megvagyok

2009. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 baranyi kálmanné ***** válasza:
75%
Nem itélem el mert nekem is volt disco korszakom ,azokat itélem el akik drgoznak berugnak nem tudnak viselkedni,kőtekednek.Szorakozni kell mindenkinek,de viselkedni is tudni kell.
2009. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ezért lettem lepontozva...kb nem érdekel a pontozás...csak feletébb érdekes...én,aki járok diszkoba lepontozva...aki meg nem jár mind max pontszám...és akkor jajjj de nem itéljük el a discosokat akik tudnak viselkedni...Én is tudok.Nem iszom le magam részegre és nem vagyok egy este alatt hat pasi szájába..
2009. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hiába meghallgatom azt a fajta zenét, soha nem tenném be a lábam, most is meghívtak, fizetik, sőt a haverom fog zenélni de nem akarom menni és nemtudom hogy mondjam el neki.
2009. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az olyanokat mint Te(a kérdés feltevője) nem ítélem el...de aki 15 éves egy szál rongyba,hót részegen kikezd mindenkivel na azt ítélem el! Ráadásul cigizik is és minden hétvégén ott van! Az ilyen kis rib@ncok@t nagyon nem szeretem!!
2009. aug. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!