Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit akar a srác? Osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar a srác? Osztálytárs. Hát igen, tudom hogy sok mindenki elítéli az osztálytárssal való kapcsolatot.

Figyelt kérdés
...Én 2 éve szeretem.2 éve megmondtam neki hogy szeretem.Az elején ő is akarta, de utána mégsem jött össze a dolog pont ezért hogy osztálytárs.De azóta azt vettem észre hogy néz majdnem minden órán, de nem beszélgetünk sokat, de ha igen akkor látom rajta hogy zavarban van néha elnéz más felé.Ha más fiúval beszélgetek akkor látom rajta hogy nem tetszik neki a dolog.Engem tesz tönkre ez a dolog, sokan mondták már hogy beszéljek vele hogy mit érez, de tudom hogy letagadná az egészet. Van barátnője.De rossz így hogy mindennap látom.. Ti mit tennétek a helyemben? És szerintetek mit érez irántam a srác?
2010. szept. 25. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy mi hajlamosak vagyunk beleleátni dolgokat... ami igazából közel sem az aminek mi hisszük, félek itt is ez van.:S Szerintem, jobb ha lemondsz róla, jobban jársz, de az csak az én véleményem, márok azt fogják tanácsolni, hogy beszélj vele, én nem mernék, mert szerintem nem sülne el tól jól. Nehéz döntés, neked kell végiggondolnod az esélyeket és úgy döntened.
2010. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolja/Gondolod hogy én látom rosszul a dolgokat? Sokan mondták már hogy látszik rajta hogy tetszem neki, és ezt mondta is akkor amikor mondtam neki hogy komolyabb kapcsolatot szeretnék vele.
2010. szept. 25. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak egy régebbi esetemből indulok ki(még évekkel ezelött történt), ami rosszul sült el mikor beszéltem vele. Tönkretette az egész szerelmi életem, mert bátortalan lettem, sosem mertem azóta se küzdeni valakiért és ez sok szenvedés okozott.
2010. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy osztálytárs? Lépj túl ezen. Aki már kinőtt az iskolából, az meg elsősorban a munkahelyén igyekszik ismerkedni, ahol amúgy is ott van egész nap. Most akkor nekem meg tabu kellene legyen a kolléganőm? Hülyeség.
2010. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!