Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom ezt a kérdést hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ezt a kérdést hol tegyem fel. Felteszem itt. Annyit mindent megteszek a legjobb barátnőmnek, (nem csajom. Van pasija) de ő nagyon nem viszonozza ezt. Ma kicsit összevesztünk, de nem akarom elveszíteni. Mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés

(Osztálytársam a lány 16/L)


Tehát én mindent megcsinálok neki, adok neki kaját,italt ha kér, ő még egy korty italt sem képes adni. Megvárom ha kéri... stb. Ő semmit nem csinál, mintha nem is lennék fontos neki, pedig nekem mindent elmond, de tetteivel nem érzem hogy a legjobb barátja lennék:S Ma ugyvolt megyünk délután valahova és mondta hogy várjam meg, vártam rá fél órát, (ő ezt biztos nem csinálta volna, majd kinyögi hogy hazamegy) Itt betelt a pohár.. nem akarok elveszíteni, de ezt sem akarom, hogy én itt megadok neki mindent ő meg a kezét sem képes felemelni értem.


2010. jan. 14. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ejjejj. Úgy érzem, hogy belezúgtál.
2010. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, nem zúgtam bele. érzem
2010. jan. 14. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked a legjobb barátnőd, de ettől még nem kéne engedned, hogy kihasználjon. Hagy és keress olyat aki értékel.
2010. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*hagyd
2010. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel, hogy néha megteszel egy kis szivességet, de ha nem viszonozza én minimum lecsökkenteném a szívességek számát, pl megvárni még érdemes, de ha ér valamit akkor mond azt NINCS
2010. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi lenne ha leülnél vele,és megbeszélnétek..

így elsőre a csaj eléggé passzívnak tűnik nekem..

szerintem egy kicsit szüneteltesd vele a abrátságot

2010. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*** barátságot
2010. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!