Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munka külföldön vagy munka...

Munka külföldön vagy munka itthon? Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés
Van egy külföldi lehetőség, legalábbis szállás lenne, a szállásadó segít minden ügy intézésében és munkakeresésben is. Nagyon szívesen mennék, már nincs kedvem Mo-on élni, jelenleg munkanélküli vagyok. Szülőkkel élnek, nem könnyű a helyzet, és 25 éves vagyok így már nagyon szeretném megtudni milyen elindulni a nagyvilágba.Ma kaptam egy telefonhívást egy itthoni állásajánlattal brutto 96 e ft-os fizetéssel szal kb netto 65 e ft. (jobb mint a semmi) viszont kint 4 óra munkával kb 60 e ft ot tudnék havi szinten félretenni. És nincs minden hónapban olyan szerencsém, h valaki felhiv h intézett nekem szállást :( mert az a tapasztalat h régi nagyon jó barátok sem segitenek a kijutásban ha ők már kint vannak :/

2013. jan. 10. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

nem kérdés: mennék. De nagyon figyelj oda, mert az ilyen "segítőkész" szállásadók mindig gázosak, lenyúlnak aztán leshetsz kint. Úgy menj, hogy annyi pénzed mindig legyen a számládon, amiből haza tudsz jönni!


Melyik országba mész?

2013. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetedben én is mennék, a havi 65, amit itthon kapnál még arra se elég, hogy külön költözz otthonról!
2013. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!