Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki külföldi...

Van itt olyan aki külföldi munka után itthon dolgozik?

Figyelt kérdés
Milyen érzés a kinti "nagy pénz" után újra keveset keresni? Én az 1/3-át kapom a külföldi fizetésemnek. Úgy érzem magam mintha egy helyben toporognék, vegetálnék.
2013. jan. 10. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miert dolgozol otthon?
2013. jan. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak igen kevesen.

Néhány éve az volt hagyomány hogy külföldön összegyűjt egy kis pénzt a magyar és vállalkozást alapít Magyarországon.

Mára ez megváltozott mert a magyar kormány teljesen ellehetetleníti a vállalkozókat és a vállalkozni vágyó embereket.

Így ha vállalkozni is fognak akkor elmennek Szlovákiába vagy más országba mert ott jók a feltételek.


Szerintem ez azért elég szégyen hogy nem tud vállalkozni az ember a saját hazájában mert a kormány az emberek ellen van.

Egyáltalán nem meglepő hogy a meglévő vállalkozók ügyeskednek ,ilyen fullasztó adótörvények mellett.

2013. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert kint megszűnt a munkahely.
2013. jan. 10. 12:08
 4/11 The Vault Dweller ***** válasza:

Hát engem is kirúgtak tavaly augusztusban.


Egy kis faluban éldegélek, szóval nem könnyű újra munkát találni, de én inkább itt maradok Angliában, a munkanélküli segélyen, meg lakhatási támogatáson, és abból élek szűkösen, minthogy hazamenjek, és vagy ne kapjak munkát, vagy kapjak egy olyan munkát, ami mellett rosszabbul élek, mint itt a segéllyel.

2013. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Mert kint megszűnt a munkahely."


Na és? Keresel másikat.

2013. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy keres.

Itt írja a regényeket a neten.

2013. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 The Vault Dweller ***** válasza:
Előző, szerintem nem hozzám beszélt, hanem a kérdezőhöz... olvasni még mindig nem sikerült megtanulni, igaz?
2013. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Végre egy rövid válasz.

Fejlődés.

2013. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Természetesen a kérdezőnek szólt. Én ha elveszteném itt kint a munkámat, akkor nem rohannék haza, hanem keresnék egy másikat ugyanúgy, mint amikor kijöttem. Na és ha Magyarországon veszti el valaki a munkáját, akkor hova megy?
2013. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A helyzet nem ilyen egyszerű, anno nyelvtudás nélkül mentem ki, kinti magyarokhoz. Most nincs kint ismerősöm, tehát meg kell tanulnom a nyelvet ennyi. Ezért vagyok most itthon.
2013. jan. 11. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!